Alparslan Kuytul'un eşinden açıklama

banner155

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı’na yönelik operasyon kapsamında Alparslan Kuytul'un da aralarında bulunduğu 21 kişi gözaltına alınırken Kuytul'un eşi Semra Kuytul açıklamada bulundu.

Alparslan Kuytul'un eşinden açıklama
banner170

Adana Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma kapsamında Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı’na yönelik operasyon düzenledi.

Alparslan Kuytul'un da aralarında bulunduğu 21 kişi gözaltına alınırken Kuytul'un eşi Semra Kuytul sosyal medya aracılığıyla açıklamada bulundu.

Semra Kuytul'un sosyal medya aracılığıyla yapmış olduğu açıklama şu şekilde:

Kıymetli kardeşlerim! Evimize bugün saat 05.30 civarında bir operasyon yapıldı ve Alparslan Kuytul Hocaefendiyi aldılar. Eve TEM geldi. Bizim hiç bir terör örgütü ile irtibatımız olmadığını en iyi emniyet bilir ama ayıp ettiler. Normal bir şekilde gelselerdi de saklayacak bir şeyimiz yok çok şükür... Hocaefendi bir ilim adamıdır.. Teröriste gelir gibi gelmeleri yakışmadı.Şahsına bizatihi bir saygısızlık etmediler o manada anlaşılmasın. Alparslan Kuytul Hocaefendinin hiçbir terör örgütü ya da şahıs ile zerre alakası yoktur. Bu yanlıştan tez zamanda dönüleceğini umuyoruz... Bekliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151