Ana akım medya Mansur Yavaş’ın açıklamasını görmezden geldi!

Mansur Yavaş ile ilgili olarak ortaya atılan iddialar hakkında konuşan AKP Sözcüsü Ömer Çelik’in açıklamalarını 1 saat boyunca yayınlayan ana akım medya, bu iddialara canlı yayında cevap veren Yavaş’ı görmezden geldi.

Ana akım medya Mansur Yavaş’ın açıklamasını görmezden geldi!

Mansur Yavaş'la ilgili ‘sahte senet’ iddiası hakkında konuşan AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in açıklamaları nedeniyle 1 saat boyunca canlı yayın yapan ana akım medya kanalları, Yavaş’ın söz konusu iddialar karşısında yaptığı açıklamalara yer vermedi.

Sadece Habertürk TV, Yavaş’ın açıklamalarının ilk bölümüne canlı yayında yer verirken; NTV, CNN Türk gibi haber kanalları başta olmak üzere, ana akım kanallarının tamamı açıklamaları görmezden geldi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Doğrusu
Doğrusu - 5 ay Önce

Siyasetin kötü dilinden uzak duracağını yineleyen Ekrem İmamoğlu, “Televizyonlara baktığımda ben utanç duyuyorum. Siz duyuyor musunuz bilmiyorum. Asla bir parçası olmayacağım. Yani bu ülkenin yerel seçiminde beka sorunu deyip, başka başka konular konuşup, lakaplar takıp, insanları yaralayıp, yerden yere vurup, insanın ruhun inciten ve her şeyiyle inciten bir dil kullanmanın ne faydası var. 31 Mart’ta seçimi kazanmak için, ben utanırım kardeşim, benim yüzüm kızarır, tek bir kelimesini bile kuramam, benim üslubum değil. Muhatap bile olmasın. Kötü dil sahibine aittir deyin ve geçin, bana dokunmuyor bile söylediği laf, yanımdan bile geçmiyor. Bumerang gibi döner kendisini vurur, benimle hiçbir ilgisi yok. Ben bu millete ve bu şehrin insanına moral ve motivasyon vermeye geldim. Bu şehrin ve de bu ülkenin felsefesini ve derinliğini oluşturan alimler, düşünürler o kadar güzel sözler bize emanet edip gitmişler ki başka bir ses dinlemeye gerek yok. Onun için bugünkü kötü sesler bana sinek vızıltısı gibi geliyor, hiçbir önemi yok” diye konuştu.

Mustafa Kemal GÜNAY
Mustafa Kemal GÜNAY - 5 ay Önce

Çokta önemli değil.Meydanlar ve vicdanlar bunu görmezden gelemez gelmemelı bunuda sayın Mansur YAVAŞ ve ekibinin çalışkanlığı sağlayacaktır.Ayrıca CHP ve İYİ parti liderleri bu konuyu meydanlara taşıyacaktır.Artık o mecal ve güç var.Herşeyden en önemlisi Allah var Allah...

Yavuz Öntürk
Yavuz Öntürk - 5 ay Önce

Bütün camurlarini suratina carpti mansur baskan o yuzden iftiraci kahpeler sahte senet veren alcagida kanallarina cikariyorlar dunun hayırsever iş adamı rezanin altına yatan milyon dolarlari götüren devletin sirlarini satan hırsızlar

Ülkücü
Ülkücü - 5 ay Önce

Göstermezler çünkü iftira camur pislik suratlarinda patladı

Faryo57
Faryo57 - 5 ay Önce

Medya olmuş yalama, ne olursa olsun sadece doğrudan yana gerçekleri yazan medya.

SIRADAKİ HABER