Aras kargodan anlamsız güvenlik tedbiri!

banner155

Afrin'e düzenlenen Zeytin Dalı harekatında 5. gün. TSK ve ÖSO bölgeyeyi PKK/PYD/YPG ve IŞİD başta olmak üzere terör örgütlerinden temizlemek için 3 koldan harekatı sürdürüyor.

Aras  kargodan anlamsız güvenlik tedbiri!
banner170

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin kuzeyindeki Afrin bölgesinde başlattığı 'Zeytin Dalı Harekatı'nın 4'üncü gününde, Piyade Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı şehit oldu. Toprağa verilen Astsubay Musa Özalkan'ın ardından piyade üsteğmen Oğuz Kaan Usta da dün şehit olmuştu.

Afrin'de bunlar yaşanırken Türkiye'nin sayılı kargo şirketlerinden Aras Kargo Kilis'te hizmet vermeyeceğini açıkladı.

Aras kargo yaptığı açıklamada "Suriye'de gerçekleşen askeri operasyondan dolayı çalışanlarımızın can ve mal güvenliğini riske atmamak adına Kilis şubemiz ikinci bir duyuruya kadar hizmet vermeyecektir." denildi.

Sosyal medyadan yoğun tepki alan Aras kargonun nasıl bir süreç izleyeceği ise merak konusu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ümit
ümit - 1 yıl Önce

o zaman biz de bir daha bu kargo firmasıyla çalışmayız

Bekir Ali
Bekir Ali - 1 yıl Önce

Nesebinde bir bozukluk olduğunu biliyorduk amma bu kadarını da beklemiyorduk...

Lokman Ates
Lokman Ates - 1 yıl Önce

Orada, burada OHAL, BUHAL ilan ediyorsanız, sebep ve sonuşlarına katlanmak zourundasınız. OHAL şartları altında, normal şartlar altında aldığınız hizmeti isteyemezsiniz!...

Gazı
Gazı - 1 yıl Önce

Aras kargo PKK PYD fetonun kargosunu kullanmak zül çünkü, Geçen seçimlerde taşıma oy toplayan bir firma ığdır Ağrı'da resmen PKK destekleyen bir kargo firması, Oradaki köylü vatandaşların sohbetleri ilede görülebilir. Seçim öncesi tarihlerden vatandaşlar basına açıklama yaptılar o tarihlerde görürsünüz.

SIRADAKİ HABER

banner151