Arif Kocabıyık'a büyük zulüm! Anacığını görmesine izin vermediler!

Arif Kocabıyık'a yapılan büyük zulüm tepki çekti.

Arif Kocabıyık'a büyük zulüm! Anacığını görmesine izin vermediler!

Sokak röportajları yapan İlave TV sunucusu Arif Kocabıyık, yaptığı röportajlar nedeniyle ev hapsi kararı almıştı.

Kocabıyık'ın kaburgası kırılan annesini hastaneye götürmesine izin vermediler.

Sokak röportajı yapan YouTube kanalları Kendine Muhabir, İlave TV ve Sade Vatandaş hesaplarının sahiplerine gözaltı kararı çıkmıştı. Kanal sahiplerinin taciz skandalıyla gündeme gelen AKP'li Mücahit Birinci ile ilgili paylaşımları nedeniyle gözaltına alındığı ve ev hapsi talep edildiği iddia edildi.

İlave TV sunucusu Arif Kocabıyık, ev hapsi sırasında annesinin merdiven düştüğünü paylaşarak hastaneye götürmek istediği için izin almak istediğini paylaştı. Ancak kimseye ulaşamadığını aktardı.

Kocabıyık, “Annem merdivenlerden düşmüş ve kaburgasında batma olmuş. İzin için karakolu arıyorum biz izin veremeyiz denetimli serbestligi ara diyorlar orayı arıyorum telefona bakan yok Allah sizi bildiği gibi yapsın inşallah..” ifadelerini kullandı.

Kocabıyık daha sonra annesinin durumu hakkında da paylaşımda bulundu. Kocabıyık, “Annemin kaburgasında kırık tespit edildi nefes almakta zorluk çekiyor. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi bölümüne yaptıracaklar” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2022, 11:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Farkındaysanız
Farkındaysanız - 5 ay Önce

abi açın tüm televizyon kanallarını hemen hemen hepsi hükümet yanlısı aynı şekil internet sitelerinin çoğuda öyle muhalif sesleri ancak sokak röpartajları ile duyuyor herkes.