Atatürk'e hakaret eden Ahmet Anapalı, özür diledi

AKİT TV'de yayınlanan 'Saklanan Tarih' programında Ahmet Anapalı, Mustafa Kemal Atatürk için skandal ifadeler kullanmıştı yapmıştı. Anapalı, gelen tepkiler üzerine bu sözleri için özür diledi.

banner170

AKİT TV'de yayınlanan Ahmet Anapalı ve Resul Demir'in sunduğu 'Saklanan Tarih' programında Mustafa Kemal Atatürk'ün askerlik dönemine ilişkin skandal ifadelere yer verilmişti.

Programda Ahmet Anapalı, Atatürk için "Harekat ordusunda zurnanın son deliğiydi, gel gel git git yapan, bana su getir, sırtımı kaşı, bacağıma makyaj yap, masaj yap emirlerini uygulayan emir subayıydı" demişti. Anapalı bu sözlerin sosyal medyada yayılmasının ardından Kanal Dhabere konuştu ve söylediği sözler yüzünden özür diledi. Anapalı, "Yanlış anlattıysam, Atatürk'ü sevenlerden özür diliyorum. Atatürk'e saygısızlık yapmam Allah buna müsaade etmiyor" diye konuştu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih23
fatih23 - 1 yıl Önce

defol yunana git.(hani sizin ağa babalarınız keşke yunan kazansaydı demişti ya ).

OLURBÖYLE
OLURBÖYLE - 1 yıl Önce

hehehehe siede bu yobazlara inanıyorsunuz!?
Türkiye nereye gidiyor, millet hala uyuyor.

RECAİ ÜNAL
RECAİ ÜNAL - 1 yıl Önce

Bu yaratığın soyadında ("Anapalı") bulunan Anapa Kırım'da bir kenttir. Kırım'da yalnızca Kırım Tatar Türkleri yoktur, çok sayıda Ukraynalı, Rus yanında birçok da Yahudi vardır. Bu yaratığın fizyonomisi de Türk'ten çok Yahudi'ye benziyor. Bir Türk Büyük Önder Gâzî Mustafa Kemal Atatürk'le ilgili olarak bu denli ileri boyutta onursuzlamalar (hakaretler) dile getiremez; o onursuzlayıcı sözleri söyleyebilen biri asla Türk olamaz...olsa olsa Yahudi olabilir ya da Türk'ten başka bir bodundan, ulustan olabilir.

Akd.
Akd. - 1 yıl Önce

Kıvır kıvır.Seyretmesi güzel oluyor. :))

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151