Babacan'dan Erdoğan'a 'kapak' tavsiyesi

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'dan AKP Genel Başkanı Erdoğan'a 'kapak' tavsiyesi geldi.

Babacan'dan Erdoğan'a 'kapak' tavsiyesi

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Erdoğan'ın 'Ekonominin kitabını yazdık' sözlerini yükselen dolar grafiği görseliyle tiye aldı.

Twitter hesabından paylaşım yapan Ali Babacan, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Ekonominin kitabını yazdık' açıklamasını eleştirdi.

Babacan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Sayın Erdoğan ekonominin kitabını yazdığını söylüyor değil mi? Kendisine kitabının ön kapağı için resim tavsiyem ektedir. #Dolar"

ERDOĞAN: EKONOMİNİN KİTABINI YAZDIK

Daha önce de "Ben bir tıp mensubu değilim. Benim alanım ekonomi" sözlerini sarf eden AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'ekonomist' olduğuna dair açıklamasını yinelemişti. Erdoğan, 8 Kasım'da Batman'da gençlerle buluşmuş ve burada yaptığı konuşmada, "Ben ekonomistim, siz ne kadar kaynak oluşturursanız, devletin kasasından da bir kuruş çıkmaz, yaptığımız bu" ifadelerini kullanmıştı.

Son olarak, 14 Kasım tarihinde Memur-Sen Büyük Türkiye Buluşması'nda konuşan Erdoğan, ekonomiye yönelik eleştirilere tepki göstermiş ve "Ekonominin kitabını evelallah yazdık, yazmaya devam ediyoruz." demişti. 

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344