Babacan’dan bomba ‘Silivri soğuktur’ göndermesi!

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan partisinin 'Yarına Atılım Eylem Planı’nı tanıttığı toplantıda "Silivri soğuktur" göndermesinde bulundu.

Babacan’dan bomba ‘Silivri soğuktur’ göndermesi!

İnternet, artık gündelik hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu diyen Babacan, “Nefes almak gibi bir ihtiyaç. Ülkeyi yönetenlere bakıyoruz, ‘Çıkar telefonunu' diyenleri pek anlamıyoruz. Hızlı, hesaplı, hür, hizmet odaklı ve her yerde olan internetin vatandaşın en temel haklarından birisi olduğuna inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

Ali Babacan, “İnternet ortamında özgürlükleri garanti altına almadığımız müddetçe, internetteki iyileştirmeler bir işe yaramaz. Yeni kurulacak hükûmetin diyeceği çok basit: ‘Gençler, rahatlayın.” açıklamasında bulundu.

SİLİVRİ SOĞUKTUR MUHABETTİNİ UNUTUN”

Silivri’ye göndermeden bulunan Babacan, “Öyle ‘Silivri soğuktur' muhabbetini unutun, artık bunlar gündemde olmayacak. Sosyal medyada istediğiniz paylaşımı yapın.

Gecenin yarısında polis kapınızda belirmeyecek. Biz ülkenin yeni yöneticileri olarak talimatı verdik: Artık hiç kimsenin kendi özgürlük alanına ilişmeyeceksiniz.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344