“Bahçeli iktidara geldi de bizim haberimiz mi olmadı acaba?”

Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin "Biz bu konuda kararlı ve sözümüzün arkasındayız. Allah'ın izniyle affın çıkacağını ümit ediyoruz " sözlerine tepki gösterdi.

“Bahçeli iktidara geldi de  bizim haberimiz mi olmadı acaba?”
banner170

Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, MHP lideri Devlet Bahçeli'ye Twitter'dan tepki gösterdi. Albayrak, "Sayın Bahçeli af konusunda, “Kararlıyız, sözümüzün arkasındayız. Af düzenlemesinin çıkacağını ümid ediyorum" demiş. Bu ne demek?.. Bahçeli iktidara geldi de bizim haberimiz mi olmadı acaba?" diye sordu.

Bahçeli, 12 Mayıs 2018'de Twitter'dan "af" konusu tartışılmalı demiş, hükümet cephesinden "Gündemimizde yok" açıklaması gelmişti.

Bahçeli daha sonra yaptığı açıklamada, "Biz bu konuda kararlı ve sözümüzün arkasındayız. Allah'ın izniyle affın çıkacağını ümit ediyoruz" demişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Haksun Acet
Haksun Acet - 11 ay Önce

Katiller ne zamandan beri kader mahkumu oluyor

Celil Pıstıl
Celil Pıstıl - 11 ay Önce

Ömrü tükürdüklerini yalamakla geçen bunak gurtcuk fosiline Haram havuzu medyasinın ÇANAK YALAYICILARI BİLE TÜKÜRDÜKLERİNİ YALATIR, İŞEDIKLERİNI İÇİRİR VE $ICTIKLARINI YEDİRİR OLMUŞ!
Oysa biz onu da adam sayıp tahta varis atamıstık: #DEVLETİNBASINADEVLETGELECEK DİYE!
VE GEL GÖRKİ. DEVLET BUNADI DA LEŞE KONDU!
BİR URUM-DEVŞİŔME DE BAŞA KONDU!
BU NİCE ENTRİKA, NASIL OYUNDU?
VE GEL GÖRKİ, DEVLET BUNADI DA LEŞE KONDU!
#TÜKÜRÜ & YORUM!

ZÜHAL ASMA
ZÜHAL ASMA - 11 ay Önce

Görünen o ki;SN.BAHCELİNIN YÖNETIMDE PAY HAKKI BUYÜK.O OLMASA akepe düşmüştü Diye ACIK ALGI VAR. BU COK MÜHIM KONU N.BegDE T A K İ P S İ Z kalmiş ne yazikki

s.akın
s.akın - 11 ay Önce

ac tavuk rüyasında kendisini darı ambarında görürmüş. zavallı bahçelide heralde rüya görüyor.

YILMAZ KAFALIOGLU
YILMAZ KAFALIOGLU - 11 ay Önce

KÖR NİKONUN MEYHANESİNDE İCMEYE DEVAM EDERSE KENDİNİ PEYGAMBER İLAN EDECEK

Mehmet karadilek
Mehmet karadilek - 11 ay Önce

Siz inanmayin, Mavya liderlerinin aday olmasini. Ilk Devlet Bahceli engeller, Mesela Sadi somuncuoglu, Mesala cati adayi safsatasi, Mesela CUKKA ittifaki piskinligi, Kendisi oaday olamiyor, Baska bir ulkucu aday olup prim yaparsa yapistigi koltugu gider. Simdide Ulkucu bakan olmaz diyor. Hep bu korku yuzunden Ulkucu bu memlekette bir sey olamaz. Ulkucu bu cenaha haddini bildirmezse.

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151