Bahçeli, kahramanların kınalı ellerini nasıl yorumlayacak?

Bahçeli dün sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunarak, "Hayır"cı ülkücülerden , Akşner'e, Tuğrul Türkeş'ten Akşener'in kınalı eline kadar çatmadığı, saldırmadığı kimse kalmadı.

Bahçeli, kahramanların kınalı ellerini nasıl yorumlayacak?

Bahçeli, Meral Akşener'in başlattığı ele kınayla Türk bayrağı yapma akımı için  "Bunlar avuç içlerine kınadan bayrak yaparak sözüm ona sanal gündemde yer tutmaya, çürümüş zihinleriyle ayakta durmaya çalışıyor" paylaşımında bulunmuştu.

Bunun üzerine sosyal medayada zaten hızla yayılan kınalı ellere, bir de kahraman askerlerimiz katıldı.

Acaba Bahçeli buna ne der?

YORUM EKLE
YORUMLAR
Atilla
Atilla - 4 yıl Önce

Neval kavcar sen birak onu bunu sen cok sevdigin bahcelini hdpkkli ahmet turke niye tahliye istedi onun cevabini ver mecliste herkesin gördüğü bahceli hdpkklilarla nasil samimi sekilde sohbet ettiginin cevabini ver varsa biraz onurun ey nevval kavcar BOP esbaskani erdoganinin 14 yil boyunca ülkücülere ettigi hakretlerin vu suclamalarin hesabını sor ve başkanlığa desdek verme tabii ülküsünden taviz vermeyen biriysen bahceli ve ekibi ülkücü olmadığı için erdoğanın ülkücülere ettigi hakretleri sineye çekerler çünki ülkücü değiller

neval kavcar
neval kavcar - 4 yıl Önce

mehmetçiklerimize abd büyükelçisi övgü düzmüyor ama. bu arada akşener yorumlarını niçin buduyorsunuz? bizim ekip ne hale geldi, dağıldı, başlarında ne dert var demeyen birini savunmaya devam mı ediyorsunuz?

Erzurumlu murat
Erzurumlu murat - 4 yıl Önce

Nevval abla artık yeter yoruldum yorulduk hadi evet diyorsak neden bir çalışma yok hep kavga. Liderimiz çıksın bir TV kanalına neden evet denecegini anlatsın. Bana artık hain gözüyle bakılması zoruma gidiyor. Teşkilat riyaya düştü. Bu söylediklerimdenbirisi yanlissa susacagim. Selamlar.