Bahçeli'ye koronavirüs bedduası eden İsrafil Kumbasar'a ülkücülerden meydan dayağı

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Devlet Bahçeli'ye koronavirüs bedduası eden İsrafil Kumbasar'ın ülkücülerden meydana dayağı yemiş fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

banner311

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Devlet Bahçeli hakkında sosyal medyada koronavirüs tweeti ile gündem olan şahsın ülkücülerden dayak yemiş fotoğrafını kendi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak büyük bir tepki aldı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye sosyal medya üzerinden hakaret ettiği iddia edilen İsrafil Kumbasar'ın darp edilerek dayak yenmiş fotoğrafları Erkan Akçay tarafından yayınlandı. Akçay, paylaştığı fotoğrafın altına da İsrafil Kumbasar için "Şerefsizlik testi pozitif çıkmış" notunu da paylaştı.

Akçay'ın bu fotoğrafı sosyal medyayı karıştırırken geçtiğimiz günlerde Bahçeli için "Şu Devlet Bahçeli'ye Korona bulaştıracak bir tane hayırsever yok mu?" tweetini atan İsrafil Kumbasar'ın dayak yemiş hali de gözlerden kaçmadı.

Akçay tarafından paylaşılan fotoğrafta saldırganların arasında da dönemin Ülkü Ocakları Genel Başkanı Alişan Satılmış’ın da bulunduğu iddia edilmişti.

Erkan Akçay

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, 08:55

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.