Bakan Nihat Zeybekci 15 Temmuz’da "Silahım ve üç şarjörümle TBMM kapısında bekledim" demişti” ama otoparkta saklanmış!

banner155

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin "15 Temmuz'da üstüme kurşun yağıyordu. Silahım ve üç şarjörümle TBMM kapısında bekledim" demesi sosyal medyada çok konuşuldu.

Bakan Nihat Zeybekci 15 Temmuz’da "Silahım ve üç şarjörümle  TBMM kapısında bekledim" demişti” ama otoparkta  saklanmış!
banner170

Zeybekci, Denizli'de hizmete giren bir havuzun açılışında, “Meclis'e o bombalar yağarken oradaydık. Yanımda bir bakan kardeşimiz vardı ona ve arkadaşlarıma dedim ki 'canlı teslim olmayacağım. Bu hainler buraya girerse, meclis salonuna girerlerse beni canlı almayacaklar' dedim. Ve o gün hazırlıklı da gitmiştik. Yanımızda ruhsatlı silahımız da vardı üç tane de şarjör ile beraber. Bunları konuşmayacaktım ama ilk defa konuşuyorum, bilmesi lazım bu milletin” ifadelerini kullandı.

Anadolu Ajansı’nın yayımladığı güvenlik görüntülerinde Zeybekci’nin 15 Temmuz’da Meclis bombalandığı sırada, gerçekten orada olduğu fakat korumaları tarafından korunduğu ve otoparka sığındığı anlaşıldı. Meclis’e ateş açılmasıyla korumalar Bakan Zeybekci’nin üzerine kapanarak kaçırıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sedat
Sedat - 1 yıl Önce

Yalanın mumu bu kadar yanar

Mustafa tansel
Mustafa tansel - 1 yıl Önce

Korumalar olmadan cv ailece gidemeyen zavallılar

SIRADAKİ HABER

banner151