Başarısız olursak iç savaşa hazırlanın!

AKP Manisa İl Başkan Yardımcısı Ozan Erdem, Başkanlık referandumundan ‘HAYIR’ sonucu çıkması halinde iç savaşa hazırlanılması gerektiğini söyledi.

Başarısız olursak iç savaşa hazırlanın!

AKP Soma İlçe Gençlik Kolları tarafından Soma’da Belediye Düğün Salonunda düzenlenen “Büyük ve Güçlü Türkiye Cumhurbaşkanlığı Sistemi” başlıklı konferansta konuşan AKP’li yönetici ‘HAYIR’ ihtimali karşısında dinleyenlerine “Bu referandum oylamasında başarısız olursak iç savaşa hazırlanın” diye seslendi.

Soma Olay Gazetesi‘nde yer alan habere göre, Erdem’in skandal sözleri şöyle:
“Bu referandum oylamasında başarısız olursak iç savaşa hazırlanın. Gerek kendi içimizde gerek kendi dışımızda kartların yeniden karılacağını yeniden plan masalarının kurulacağını iyi bilelim.

15 Temmuz’da İstanbul, Ankara’da bizlerde tankların savaş uçaklarının altında mücadele etmek istedik. Ama evimizden çıkarken tank yok diye çıkmadık, var diye çıktık. Keşke olsaydı da İstanbul, Ankara’daki o muzaffer milletin şerefine o yaşadıklarını bizde yaşayabilseydik.

Kanımızı verdiğimiz gibi bu sefer kanımızı canımızı, bedenimizi değil, oyumuzu vermek zorundayız.

Ama bu oyumuzu sadece kendimiz ile yakın komşularımız ailemiz ile değil, Ankara, İstanbul, Trabzon’daki akrabalarımıza 81 vilayette telefonunuzun içersindeki rehberde kim varsa açın Allah rızası için anlatın.

Ben inanıyorum ki biz buradan ne kadar başarıyla çıkarsak 2023, 2053, 2071 hayal ve hedeflerimize büyük ve güçlü Türkiye idealiyle çok daha hızlı varacağız.”

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2017, 20:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
23
23 - 4 yıl Önce

soylediği söze bak yav bunların ülke umurlarında deyıl bırde vatanı isıyorlar bunlara vatan verılır mı eyet evet cı kardeş elını vıcadanına koy su adamın soyledığıne bak bunlara vatan verırsen yarın surıyelıden beter olursun o yuzde hayır de hayır

dedo
dedo - 4 yıl Önce

ülkesı vatanı mılletı umrunda olamayan insanlar bunlar ve bu insanlaar vatanın tapusunu istıyor yazık gercekden yazık bu ülke bunları hak etmıyor yazıklar olsun senın gıbılerin zıhnıyetıne

temel sarica
temel sarica - 4 yıl Önce

Bu adam gercekten salak.bu beyanatla,olasi bir catismada,namlunun ucuna kendisini oturtmus olmuyor mu?

Bumin Kağan
Bumin Kağan - 4 yıl Önce

Ülkemizin fakir gariban canı üç dört bin tl ye ipotek edilmiş evlatlarımız el-bab da suriyede boşu boşuna can veriyor. Şimdiye kadar neredeymiş 1725 akp li kahraman erkekse millet onu el babda görmek istiyor. Korkmasın 1725 akp menfati için bu ülkede savaş çıkmaz