Başıboş hayvanlar sokaklarda durmamalı!

Başıboş hayvanlar sokaklarda büyük tehlike oluşturmaya devam ediyor.

İlkha’da yer alan habere göre; Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde okula giden öğrencilere başıboş köpeklerin saldırması sonucu 3 öğrenci yaralandı.

Olay, Konuklu Mahallesi’nde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, sabah saatlerinde Konuklu İlkokuluna giden öğrencilere okul yakınlarında dolaşan başıboş köpekler saldırdı. Saldırı sonucu Ahmet O., Elif K. ve ismi henüz öğrenilemeyen bir öğrenci yaralandı.

Yaralı öğrenciler, bölgeye çağrılan 112 acil servis ekiplerince Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olayın ardından İLKHA muhabirine telefonla ulaşan çocukların yakınları, başıboş köpeklerle ilgili defalarca yetkili birimlere başvurduklarını ama sonuç alamadıklarını savundular.

SOSYAL MEDYADAKİ PAYLAŞIM BAŞKA BİR VAHŞETİ ORTAYA ÇIKARDI!

Paylaşım şu şekilde:

“Köpekler yavru kediyi parçaladı yetişemedim, sokak köpekleri bu ülkenin durdurulması gereken en büyük sorunlarındandır, toplanmaları elzemdir, engel olanlara da cezai işlem uygulanmalıdır.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hilas YAGRUT
Hilas YAGRUT - 3 ay Önce

En kısa zamanda Azmalar hele hemen yok edilmeli Belediyeler büyük hata yapıyor. yarın sıkıntı daha daha da büyüyecek. Genetik değiğşim çok tehlikeli