Belediye başkanının şaşaalı makam odası 'İslam'da israf helal mi?

Konya’nın Meram Belediye Başkanı Fatma Toru'nun şatafatlı makam odası dikkat çekiyor.

Belediye başkanının şaşaalı makam odası 'İslam'da israf helal mi?

Konya'nın merkez Meram İlçe Belediye Başkanı Fatma Toru, ilçede bulunan liselerin öğrenci meclis başkanlarıyla bir araya gelerek projelerini anlattı. Ziyarette Toru’nun makam odasının, görenleri hayrete düşüren son hali de dikkat çekti.


Meram Belediye Başkanı Toru'nun gösterişli makam odası dikkat çekti.
.

KREM LAKELERLE KAPLI OVAL OFİS

Torun’un makam odasındaki bütün mobilyaların oldukça gösterişli krem lakelerden seçildiği ve bol işlemeli oldukları gözlendi.ABD’nin başkanlık makamı olan Beyaz Saray’daki dünyaca ünlü oval ofisi andıran makam odasının zemininin de şaşalı bir halıyla kaplı olması dikkat çekti. Odanın ortasındaki şık yuvarlak masayla duvarlardaki gösterişli tablolar da  Toru’nun şatafatlı makam odasındaki dikkat çeken diğer hususlar oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zorlu
Zorlu - 4 yıl Önce

Belediye AKP olduğu için mi sorun oluyor odalar. Ne güzel işte gelişen ülkemin tüm belediyeleri böyle güzel olsun inşAllah devletin şanı milletin gururu olsun

misafir
misafir - 4 yıl Önce

siz bu kafayla ancak havanda su döversiniz. Allah aşkına doğru dürüst şeyleri haber yapın, 350 bin nüfuslu bir ilçenin belediye başkanın makam odasını, şık yuvarlak masası ve duvarlardaki gösterişli tablolarını eleştirerek oval ofise benzetmek bu sitenin habercilik anlayışına hiç yakışmıyor. bir belediye başkanını hizmet noktasında eliştirirseniz buna söylenecek söz olmaz. bu siteyi uzun süreden beri takip eden ve birçok siyasi görüşünüde paylaşan birisi olarak bu haber tarzınızı kınıyorum. bu kafayla yapılacak mücadele ile ömür boyu duvara toslarsınız. vesselam...

Cemal HOŞ
Cemal HOŞ - 4 yıl Önce

Ozan Arif yıllar önce söylemişti :Devletin tayyaresi, milletin lirasıyla...

solmaz
solmaz - 4 yıl Önce

örnek almak ayrı uymak ayri

Ekrem
Ekrem - 4 yıl Önce

(evlatlarının kaç gemiciği var acaba!!! -konyada da gemicik olumu demeyin bunlar için fark etmez). en alttan tavana kadar aç gözlü bunlar.kara toprak doldurmadan Allah gözlerini ve gönüllerini doyursun.