Bozkurt İlham Gençer ayağında galoşla sokakta görüntülendi!

Koronavirüs salgını nedeniyle ısrarla "Evde kal" çağrıları yapılırken, 93 yaşındaki Bozkurt İlham Gençer'i bu çağrıya uymadığı görüldü.

banner311
Bozkurt İlham Gençer ayağında galoşla sokakta görüntülendi!

Korona virüs salgını nedeniyle 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlara geçtiğimiz günlerde sokağa çıkma yasağı getirilmiş ve sokağa çıkanlara ceza kesilmeye başlanmıştı. Bu yasağı ihlal edenlerden biri de usta sanatçı İlham Gençer oldu.

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle yürürlüğe giren 65 yaş üzerinin sokağa çıkma yasağına uymayan usta sanatçı, ayağındaki galoşlar ile dikkat çekti. Gencer, gazetecilerin sokağa çıkma yasağının hatırlatması üzerine ise kısa bir cevapla karşılık verdi.

“EMEKLİ MAAŞINI ÇEKMEK İÇİN ÇIKTIM”

Usta sanatçı "Evden emekli maaşımı çekmek için çıktım. Görevlilerin bu konularda yardımcı olduğunu yeni öğreniyorum. Biraz da rahatsızlığım var. Eczaneden ilaçlarımı aldıktan sonra hemen eve gideceğim" dedi.

Ayağındaki galoşlar ile dikkat çeken Gencer'e gazeteciler 65 yaş üstünün sokağa çıkma yasağını hatırlattı. Gencer, “Emekli maaşımı çekmek için çıktım. Hastayım biraz, bana yaklaşmayın” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.