Bu nasıl Cumhur İttifakı?

Star Yazarı MHP'ye oy verecek AK Partilileri ülkeye ihanetle suçladı

Bu nasıl Cumhur İttifakı?
banner170

Star yazarı ve genel yayın yönetmeni Nuh Albayrak bugünki yazısında MHP'ye oy vermeyi düşünen küskünleri uyardı ve bunun ülkeye ihanet olduğunu yazdı.  

“Cumhur İttifakı”nın,  cumhurbaşkanlığı seçimine yönelik bir işbirliği olduğunu; parlamento seçiminde her iki parti birbirinin rakibi olduğunu hatırlatan Albayrak, son gelişmelere işaret ederek MHP'nin AK Parti'nin başına dert olacağı imasında da bulundu.

İşte Albayrak'ın MHP'yi kızdıracak yazısı:

"AK PARTİ'YE DEĞİL, ÜLKEYE İHANET

24 Haziran asla parti içi hesaplaşma yapılacak bir platform değildir. 

Tarih, küçük problemlerini başkalarıyla çözmeye kalkanların, duçar oldukları büyük musibetten sonraki pişmanlık feryatlarıyla doludur. 

“Cumhur İttifakı” cumhurbaşkanlığı seçimine yönelik bir işbirliğidir, parlamento seçiminde her iki parti birbirinin rakibidir. 

Yani bir AK Partilinin oyunu MHP’ye vermesinin, Cumhur İttifakı dışındaki herhangi bir partiye vermesinden farkı yoktur. 

Şer cephesinin Erdoğan düşmanlığı için dizayn etmeye çalıştığı parlamentoda, daha da kritik rol kazanacak olan MHP’nin, AK Parti’yi ne kadar zorlayacağı son dönemlerde yaşananlardan rahatça tahmin edilebilir. 

24 Haziran’da AK Partililerin kaprisi, vesayetçi emperyalistlerin hain emellerine hizmet edeceğinden dolayı, Türkiye için 7 Haziran’dan daha büyük bir ihanet anlamına gelir. "

YORUM EKLE
YORUMLAR
Lokman Ates
Lokman Ates - 11 ay Önce

AKP'li ve MHP'li olarak 16 yıldır ülkeyi bataklıktan, bataklığa sürükleyen gruhaya oy veren ülkeye ihanet etmiştir!...

h61
h61 - 11 ay Önce

siz zden yeterince ihanet ettiniz. Daha ne ihaneti arıyorsunuz. Ülkeyi batırdınız.

YILMAZ TÜRK
YILMAZ TÜRK - 11 ay Önce

SU İLE ZEYTİN YAĞININ KARIŞIMI GİBİ.ZORLAMALARLA ANCAK BU KADAR OLUR.

Süleyman mugan
Süleyman mugan - 11 ay Önce

Sayın Nuh bey. Ben yazınızdan anladığım, Sayın Cumhurbaşkanımız MHP. nin siperane uğraşıyla yerini korusun ama kendisi tarihin inlerine gitsin. bunda sizin ve aynı düşünceyi paylaşanların akıllarını devşirmeleri gerekir ki. Sayın Devlet beyin, devletin bekasının MHP nin bölünmesinden daha önemli olduğunu görmesidir. Selam ve saygıyla

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151