Buket Aydın "Bülteni ben sunacağım" diyerek stüdyoya girmeye çalıştı, güvenlik zorla dışarı çıkardı!

Kanal D Haber Başkan ve ana haber bülteni sunucusu Buket Aydın'ın görevlerine son verildi.

Buket Aydın "Bülteni ben sunacağım"  diyerek stüdyoya girmeye çalıştı, güvenlik zorla dışarı çıkardı!

Buket Aydın "bülteni ben sunacağım" diyerek stüdyoya girmeye çalıştı. Ancak kanal güvenliği kendisini zorla dışarı çıkardı. ​​​​​​​

Kanal D’de bu akşam yayınlanacak Ana Haber Bülteni’ni, Buket Aydın’ın yerine CNN Türk’ün haber sunucusu Semiha Şahin sundu.

Buket Aydın, 31 Mart seçim sürecinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu konuk ettiği programda attığı kahkahalarla gündem olmuştu.

Kanal D Haber Başkanı ve ana haber bülteni sunucusu Buket Aydın'ın, bu akşam ekrana çıkarılmayacağı belirtildi.

Aydın'ın yerine Kanal D ana haberi CNN Türk'ün haber sunucusu Semiha Şahin sunacak.

TEPKİ ÇEKEN KAHKAHA

Aydın, seçimlerden önce konuk aldığı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “İstanbul, Ankara, İzmir’i kazanacağız” sözlerine gülmesiyle tepkilerin odağındaydı.

Aydın ayrıca, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözlerine kahkaha attıktan sonra, mazbatasını alan Ekrem İmamoğlu'nun haberini sunarken, 'İBB Başkanı' dememişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kazım yalçın
Kazım yalçın - 3 ay Önce

Bu görevden alınma işlemi için ortaya atılan neden çok da ayağı yere basan bir neden değil.Şöyle ki kanal D yandaş bir kanal yandaş bir kanalın haber sipikerinin ana muhalefet liderinin sözlerine alaycı bir eda ile kahkaha atmış olması kovulma nedeninden çok olsa olsa terfi nedeni olabilir.Başka bir nedeni olabilir ama bu söylenen neden olamaz.

SIRADAKİ HABER