Buzdolabına girip videosunu paylaştı

Gıda ürünlerinin bulunduğu buzdolabına girip videosunu paylaştı, tepki gelince sildi

Buzdolabına girip videosunu paylaştı

Konya'da, Kadınlar Pazarı olarak bilinen sebze-meyve ve şarküteri ürünlerinin satıldığı pazar yerindeki bir iş yeri çalışanı, gıda ürünün bulunduğu buzdolabına girip, o ana ait görüntüleri hava sıcaklığını kastederek "Konya- Adana'yı geçti" notuyla video paylaşım sitesinde yayınladı. Görüntüler, sosyal medyada tepki çekmesi üzerine paylaşım sitesinden kaldırıldı.
Merkez Karatay ilçesindeki Kadınlar Pazarı'ndaki bir iş yerinde çalışan kişi, gıda ürünün bulunduğu buzdolabına girip, o ana ait görüntüleri arkadaşına cep telefonu kamerasıyla kaydettirdi. Ardından da görüntüleri hava sıcaklığını kastederek "Konya- Adana'yı geçti" notuyla "bora_q1" kullanıcı adıyla bir video paylaşım sitesinde yayınladı.

 
TEPKİ ÇEKİNCE VİDEOYU KALDIRDI

Sosyal medyada tepki toplaması üzerine görüntüleri sayfasından kaldırdı. Aynı kişinin sayfasında, pazar yerinde çekilen çok sayıda videoyu paylaştığı görüldü.

MİDE BULANDIRAN BİR GÖRÜNTÜ DE VAN'DAN GELMİŞTİ

Aynı gün Van'ın Erciş ilçesinden de mide bulandıran görüntüler gelmişti. Bölgede bulunan bir ekmek fırınında kaydedilen görüntülerde, birkaç kişinin ekmek hamuru ile top gibi oynadığı görüntüler tepki çekmişti.

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344