Çakıcı “Toprağın altında da, üstünde de Ülkücüyüm”

Bolu F Tipi Cezaevinde kalmakta olan ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı, "Milliyetçiyim diyip te 127 oyla APO asılmasın diye kim imza koymuşsa, eli kanlı katilin hayatı kurtulsun diye kim imza vermişse, daha sonra utanmadan ipi halka atan APO’yu as diye Erzurum’da ipi halka atan o zata soruyorum, ipi atmakla kime mesaj veriyordun?" dedi.

banner311

Referandum sonrası ilk açıklamasını yaparak, isim vermeden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yüklendi. 

Çakıcı " İnsanlar kimseyi sevmek mecburiyetinde değildir. Yalnız El-Evvel ondan eveli olmayan, tüm yerlerin ve göklerin tek yaratıcısı olan Maliki El-Mümkün tek sahibi olan yüceler yücesi ismi azamı inanan müminler sevmek zorundadır. Onun dışında hiçbir ben-i Adem nesli birbirini sevmek zorunda değildir. Bunu daha evvel dile getirmiştim.

 Sizin Devlet Başkanı olduğunuz aziz T.C. devletini namusum kadar sevmek zorundayım. Ama sizi sevmek zorunda değilim. 16 Nisan’da gerçekleşen referandumdan dolayı %51.4 olmasına rağmen millet iradesine saygı duymak zorundayım. Ama; Milletin %48.6 ya da benim gibi sizde saygı duymak zorundasınız, o da milletin iradesidir. Size yakışan %48.6’yı ötekileştirmek değil temel hak ve insan özgürlüğü, hukukun üstünlüğü, din ve vicdan hürriyeti, adalet kavramının kimseyi ötekileştirmeden bağımsız ve adil, herkese eşit mesafede adil olması, sistemin adı ne olursa olsun  adalet topalsa o sistem yıkılır.

 Yaşadığımız coğrafya ve ülkemizde NATO’nun bizi yarı yolda bıraktığını sakın unutmayınız. AB’nin asırlardan ve kurulduğundan beri ön yargılı olduğunu beyninizden sakın 1 saniye dahi çıkarmayınız.

 O kardeş gibi sevdiğimi ve çok güvendiğimiz ABD, soğuk savaş döneminde tüm Sovyet coğrafyasının Akdeniz ve Ortadoğu’ya açılan tüm sınırlarının önündeki en büyük engelin T.C. Devletinin olduğunu başta ABD ve dünya, dağılan Sovyetler Birliği’nin bu günkü Rusya Federasyonu’ndaki yöneticiler dahi bilmektedir. Onun için kin, nefret, ön yargı, Partizanlık, Alevi, Sünni, Caferi ayrımı yapılmadan %48.6 ile %51.4’ü T.C. Devleti üzerinde bütün milletimize düşman olanları şoka uğratmanız için 80 milyonu Evet ve Hayırcısı ile yüreğiniz çok geniş ise 80 milyonu yüreğinizde yaşatınız." dedi.

BENİ ÖLDÜRTECEK YÜREK VAR MI ?

Alaattin Çakıcı şöyle devam etti "14 Nisan’da bir mektup yazmıştım. Orada da Evet ve Hayırla ilgili aynı cümleleri kullanmıştım.

Bazıları bunu sosyal medyada yanlış anladılar.

Orada şu cümleyi kullandım; “Yıllarca bu ülkede milliyetçiyim diyen, sırf Tayyip Erdoğan ve ekibine zarar vermek için, PKK, DHKPC ve FETÖ’cü ağzıyla konuşuyorlardı. Bu ülkede FETÖ cemaatiyle işbirliği yapmayan hiçbir parti yapmadım diyemez.” Ben kalü beladan kalü belaya kadar Müslüman'ım ve Türk oğlu Türküm. Toprağın altında da, üstünde de ülkücüyüm. Hiç kimse zannetmesin ki "millete hizmet ediyorum" diyip te vatana ihanet edenlerden hesap sorulmayacak diye. Kimse aklına getirmesin.

Milliyetçiyim diyip te 127 oyla APO asılmasın diye kim imza koymuşsa, eli kanlı katilin hayatı kurtulsun diye kim imza vermişse, daha sonra utanmadan ipi halka atan APO’yu as diye Erzurum’da ipi halka atan o zata soruyorum, ipi atmakla kime mesaj veriyordun?

Kimse bunların unutulduğunu inanan yanılır. Nasıl "Türk Milliyetçiliğini ayaklarımın altına alıp ezdim" diye 2 yıl Türkiye’nin her yerindeki mitinglerde söyleyeni bilinç altında unutmuyorsa, ip atan, 127 oyla APO’nun asılmasına engel olan arada bir coşup TV’de ona buna dikilen kasketli ve sigara ağızlığı ile bir sokak bitirimi gibi medyada poz evren, bu milletin seni unutacağını mı sanıyorsun? Var mı sende o yürek ? Türkiye genelinde kim sana bağlıysa beni öldürtecek yürek var mı ?

Bu cümlelerimden dolayı birisi senin dışında cevap verirse ailenin özeline değinirim. Ama seni seven  ihtiyar genç kim olursa olsun kafama atmazlarsa onlar kasketlinin şahsına sadık olmayan günü kurtarmanın peşinde olanlardır.

Sayın Cumhurbaşkanım, Aziz Türk Milleti önünde makamınıza saygılarımla arz ederim.Lütfen kusura bakmayın bu yazdığım 3 sayfalık yazı içerinde bir kasketliye de içimden geleni döktüm. Artık zurnada peşrev aranmaz. O kadar da olsun, tekrar saygılarımla arz ederim."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.