Cevap Bekleyen Sorular

MHP Meclis muhabiri Çınar Coşkunserçe, sosyal medya hesabından "Cevap Bekleyen Sorular" başlığı altında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye dikkat çeken sorular sordu.

Cevap Bekleyen Sorular

Yeni Parti'yi FETÖ'cülükle suçlayana sorularım olacak.

Bay Bahçeli,

1- FETÖ'nün siyasetteki imamı Şerif Ali Tekalan sizi ziyarete geldiğinde yanınızda kim vardı? Görüşme kayıt altına alındı mı?

2-Yarı yarıya ortaklık istedikleri ama bunu sizin kabul etmediğiniz Ankara kulislerin de konuşuluyor. Ancak, gelen teklifin bir kısmını kabul ettiğiniz de Ankara kulislerinde konuşulmaktadır.

Buradan hareketle;

2a-Partideki ülkücüleri dışlamanızın bu görüşme ile bir alakası var mıdır?

2b-Muhalif ülkücü önderleri partiden atmanızın bu görüşme ile bir alakası var mıdır?

2c-Başkanlık sistemini desteklemenizin bu görüşme ile bir alakası var mıdır?

3- Sizden hangi isimleri milletvekili, hangi isimleri parti yöneticisi yapmanızı istediler?

4-Sizden hangi parti yöneticilerinin görev yerini korumasını istediler?

5-FETÖ'nün görevde kalmasını istediği parti yöneticisi, Meral Akşener'e saldırırken emri sizden mi alıyor yoksa FETÖ'den mi?

6-MHP'de FETÖ imamı var mıdır? Varsa kimdir?

Çınar Çoşkunserçe

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2017, 21:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 2 yıl Önce

Bahçeli erkek seniz namusun şerefi n vafsa bu sorulara cevap versin ama veremezsin çünkü senin namusun ve şeref in yok biz onu biliyoruz

Lokman Ates
Lokman Ates - 2 yıl Önce

Sorulara bakılırsa, cevapları ilginç olmalı!...

Mehmet Ak
Mehmet Ak - 2 yıl Önce

Gün geçtikçe kimin Fetö'cü olduğu ortaya çıkacak

Kenal
Kenal - 2 yıl Önce

Cevap beklıyoruz dunbuk

Abdulkadir YUVALI
Abdulkadir YUVALI - 2 yıl Önce

Mevcut siyasi iktidarın,adeta Devletin bütün kurumlarını teslim ettiği ve son söz olarak da NE İSTEDİNİZ DE VERMEDİK? sorusunu sorduğu görsel ve yazılı medya kayıtlarında bütün çıplaklığı ile orta yerde dururken,Devlet kurumlarına ayrık otu gibi yayılmış olan bu EMPERYALİZMİN UŞAĞI,İÇİMİZDEKİ CASUSLARI İLE İLGİLİ GEREKLİ YASAL İŞLEMLERİN YAPILMASI GEREKMEZ Mİ?OYSAKİ,SİYASİ İKTİDAR VE DESTEK VEREN DİĞER SİYASİ PARTİNİN ÜLKE SORUNLARI İLE MEŞĞUL OLACAKLARI YERDE,KENDİLERİ İÇİN RAKİP GÖRDÜKLERİ BAŞTA MERAL AKŞENER VE HALİYLE YENİ OLUŞUMA FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN KARA LEKESİNİ BULAŞTIRABİLME HESABI İÇİNDE OLMALARI,SÖZ KONUSU CASUS TERÖR ÖRGÜTÜNE KARŞI BİR AN ÖNCE YASAL SÜRECİN SONUÇLANDIRILMASINI GECİKTİRMEKTEDİR.kAÇAK FETÖCÜLERİN UZAK-YAKIN BİRÇOK DIŞ ÜLKELERDE HER GEÇEN GÜN PALAZLANMALARINA FIRSAT VERİLMEMESİ GEREKTİĞİ BİR SÜREÇTE ÖKÜZÜN ALTINDA BUZAĞI ARAMANIN YARARININ OLMAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.SAYGILARIMLA.

SIRADAKİ HABER