CHP’li Canan Kaftancıoğlu’nun Pkk ve sözde Ermeni soykırımı sözleri CHP’li anketçi Hakan Bayrakçı’yı sinirden stüdyoda resmen hoplattı!

Hakan Bayrakçı'nın Canan Kaftancıoğlu'yla ilgili "Türkiye'nin ana muhalefet partisinin il başkanı bunu diyemez" sözlerine komik yanıt geldi. Kaftancıoğlu, "Kürekle ağzının ortasına vurmuştum" dedi.

CNN Türk'te Semiha Şahin'in sunduğu programa konuk olan SONAR Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na çok sert ifadelerle yüklendi.

Programda konunun Kaftancıoğlu’na gelmesinin ardından sesini yükselterek konuşan Bayrakçı, "Kaftancıoğlu'nun icraatlarını beğenmiyorum, 15 kez söyledim. İma yollu da olsa, '24 Nisan'da ne oldu? Neyi kastettiğimi biliyorsunuz değil mi? 1915 desem bir şey hatırlar mısınız?' diyerek, sözde Ermeni soykırımını savunan paylaşımları yapma hakkı yoktur. Olmaz. Türkiye'nin ana muhalefet partisinin il başkanı bunu diyemez. Onu geçtik. PKK konusundaki imalar…" dedi.

"NİYE HALA GÖREVİNDE?"

CHP yönetimine de seslenen Bayrakçı, "Faik Öztrak'ı çok beğeniyorum. Partinin sözcüsü. Çıkıyor, Canan Kaftancıoğlu'nu eleştiriyor. Niye hala görevinde? 50 kere söyledim. Cemal Canpolat gibi milli duruşu olan bir adamı, niye göreve getirmiyorsunuz? Engel oluyorsunuz. Adam imza toplamış. Yoksa adam Alevi diye mi?" ifadelerini kullandı.

Hakan Bayrakçı’nın konuşması stüdyoda gülüşmelere neden oldu.

KAFTANCIOĞLU’NDAN KOMİK YANIT GELDİ!

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Bayrakçı’ya sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Kaftancıoğlu yaptığı paylaşımlarda şunları kaydetti:

“Bir pazar eğlencesi...

Gençler;

Resimdeki ‘insan’ (sakın ola ki hayvanlara hakaret edilmesin) randevu alarak hiç ‘beğenmediği’ kişiye övgüler düzerek -aynı ben’e:))- profesyonel çalışmak istemiş güvendiğim bir başkasıyla çalıştığımı ifade edince de, tanımadığından olsa gerek Genel Merkezden iş koparabilmek için ahlaksız bir süreç tarif edip bari buna yardımcı olun diyebilecek kadar ‘insan’ biri. Kürekle ağzının ortasına vurmuştum tahmin edebileceğiniz üzere:)

Gençler insan görünmeye değil insan kalmaya çalışan biri olarak pazar tavsiyem siz siz olun böyle ‘insanlardan’ olmayın ki insan kalabilesiniz. Son olarak itiraf edeyim sevimli bir ‘insan’ :)”

YORUM EKLE
YORUMLAR
süleyman şah
süleyman şah - 12 ay Önce

sn.hakan bayrakçı boşuna bağırıyor,böyle bağıracağına c.kaftancıoğlu'nu görevden almayan chp g.başkanı ve yönetimini proteste etsen,tv'den resmen chp'ye oy vermeyeceğini neden deklere etmiyor? bağıra bağıra hiçbişey yapamazsın sn.bayrakçı,artistlik yapıyorsun şeklinde algılanır...yüregin yetiyorsa oy vermiycem de,chp yönetimini en ağır biçimde eleştir...bunu yaparsan sana inanabilirim....