'Çıkar telefonunu' diyen kadının suratına desteyle para fırlatıldı! AKP’li kadın neye uğradığını şaşırdı!

İstanbul Ümraniye'de gerçekleleşen bir sokak röportajında yaşananlar gündemi sarstı.

Vatandaş TV'nin İstanbul Ümraniye'de gerçekleştirdiği bir sokak röportajında, "Çıkar telefonunu" diyen kadının suratına desteyle sahte para atıldığı görüldü.

Sokak röportajlarında viral olan AKP’li seçmenlerin kullandığı “çıkar telefonunu” sözlerinin ardından dikkat çeken bir tartışma yaşandı.

"TERBİYESİZİN KIZI"

Vatandaş TV adlı Youtube kanalında yayınlanan sokak röportajında, İstanbul Ümraniye'de yapılan röportaj sırasında bir AKP’yi savunan bir yurttaş, Türkiye'de ekonomik sıkıntı olmadığını iddia etti ve “herkesin arabası var, senin telefonun iPhone mu” dedi.

Bu sırada yurttaşın suratına sahte para atıldı. Kadın, olanlara "Terbiyesizin kızı" diyerek tepki gösterdiği görüldü.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2022, 14:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
süleyman snr
süleyman snr - 1 hafta Önce

nankörlük cahillik vede saygısızlık ayıptır ayıp GÖZ VAR NİZAM VAR dün yani 2003 öncesi nasıldı bugün nasıl yarın nasıl olacak bunları bilmeden düşünmeden dış mihrakların ALETİ oluyorsunuz böyle muhalefet eleştiri olmaz ölçüp tartmak gerekmiyormu eğer böyle dirayetli yönetim işbaşında olmasaydı ne olurdu bu ülkenin hali hiç düşünen yok sadece boşboğaz lık yapıp bu ilkenin menfatine olmayan eylem ve söylemde ısrar edenler bilinki bu ilkenin kalkınmasını gelişmesi iatemeyenlerdir.