Cumhurbaşkanlığı için 140 metrelik yat

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, Tuzla’da yapımı devam eden 140 metrelik yatın Cumhurbaşkanlığı için yapıldığını öne sürdü.

Cumhurbaşkanlığı için  140 metrelik yat

AK Parti’nin kurucu isimlerinden ve mevcut CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Tuzla’da yapımı devam eden 140 metrelik yatın kimin için yapıldığını soran Şener, söz konusu yatın Cumhurbaşkanlığı için yapıldığını öne sürdü.

“Uçmayan sarayımız var, uçan sarayımız var” diyen Abdüllatif Şener, “Yüzen bir sarayı kıskanacak değiliz ya!” ifadelerini kullandı.

CHP’li Şener’in açıklamaları şöyle:

“Tuzla tersanesinde yapımı devam eden 140 metrelik yat kimin için hazırlanıyor dersiniz.. Kim veya kimler için hazırlanırsa hazırlansın, ne farkeder? Uçmayan saraylarımız var. Uçan saraylarımız da var. Yüzen bir sarayı kıskanacak değiliz ya!”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Akp ve Mhp'nin Oyları Normal seçim Oyları Değil.
Akp ve Mhp'nin Oyları Normal seçim Oyları Değil. - 1 ay Önce

Saray; baskı, yağma politikasıyla kendini ve yandaşını bitirecek.
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, çok zorlu bir seçim sürecinden geçildiğini hatırlatarak, “1969’dan beri birçok seçim yaşadım. Bu kadar baskı, gerginlik, iktidarın devletin bütün birimlerini; askeri, emniyeti, yargıyı, valileri, kaymakamları seferber ettiği, adalet mefhumun rafa kaldırıldığı başka bir seçim hatırlamıyorum” dedi.
“Biz bu seçimlerde yüzde 3’ün üzerinde oy aldık. 1 milyon 300 bin küsur... Ama baskıyla, tehditle, şantajla, hileyle vatandaş korkutuldu. Bizim alacağımız oy hile olmasaydı yüzde 5’leri bulurdu, bir de bu tehdit ve baskı olmasaydı tahmin ediyorum yüzde 7-8’leri bulabilirdik. Ama her şeye rağmen, bütün sıkıntılara ve sorunlara rağmen böyle bir ortamda iyi bir oy aldık. Onun için bütün teşkilatlarımı tekrardan tebrik ediyorum.”

SIRADAKİ HABER