Dilipak’ın Bebek katili Apo güzellemelerini unutmayalım!

Abdurrahman Dilipak, "Abdullah Öcalan'ın üniversite yıllarında namaz kılardı. Aslında yabancı biri değil aileden biri." demişti.

2013 yılında Mazlum-Der'in kuruluşunun yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen etkinliklere katılmak üzere Kayseri'ye giden Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, garip açıklamalarda bulunmuştu.

Dilipak “Aslında Apo da sistemin bir kurbanı. Bizi bir terminatör olarak böyle yetiştirdiler” demişti.

“Abdullah Öcalan aslında bebek katili diye yazılıp çiziliyor ya. Yabancı birisi değil. Aileden biri. Aslında üniversite yıllarında namaza falan da giden, fikir kulübü çevresinde, Hasan Cemal Güzeller’in bulunduğu ortamlarda olan biri. Üniversite yıllarından beri devletle ilişkili. Hanımı Kesire MİT ajanıydı. Kayınpederi de MİT’te önemli bir göreve sahipti.”

Athena Gökhan, Abdurrahman Dilipak’ın ‘Öcalan aileden biri’ dediği videoyu paylaştı

Öte yandan Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz, Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak’ın, Abdullah Öcalan için, “Aileden biri” dediği videoyu paylaştı.

Özoğuz paylaşımında, “Bizler dönemler içinde olaylara çeşitli tepkiler veririz. Halk olarak haklı haksız diye ayırırız. Fakat hep konuların iç yüzünün ne olduğunu bilmenin imkanı olmadığıyla karşılaşırız” diye yazdı.

Ardından da, “Büyüklerimiz; Hiçbir zaman Devlet iç sisteminin nasıl çalıştığını, planlarını, projelerini Halkın bilemeyeceğini söylerlerdi. Kimin neyi neden yaptığını anlamamızın imkanı olmadığını bize hatırlatırlardı. Biz de olaylara duygusal baktığımızda tepki verirdik ama hep haklı çıkarlardı” yorumunu yaptı ve Dilipak’ın videosunu paylaştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ah Vatan
Ah Vatan - 2 ay Önce

Dilipak ta bu ülkenin vatan hainlerindendir.

IYI parti çubuk
IYI parti çubuk - 2 ay Önce

Habererk kendine geliyor akp nin kalemsorlerinin kimler oldugunu yeniden hatirliyor

Adnan
Adnan - 2 ay Önce

Sizin aileden olduğu kesin...

SIRADAKİ HABER