Doğu Perinçek: Ülkücüler Bahçeli yerine beni seçer

Devlet Bahçeli'nin dünkü grup toplantısında söylediği, 'Perinçek ile Erdoğan arasında kalsak, Erdoğan'ı seçeriz' sözlerine Perinçek yanıt verdi. 'Türkiye'deki ülkücüler arasında bir seçim yapalım, Devlet Bahçeli de aday olsun ben de olayım, ben kazanırım o kaybeder' dedi.

Doğu Perinçek: Ülkücüler Bahçeli yerine beni seçer

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin "Eğer Doğu Perinçek'le Recep Tayyip Erdoğan arasında bir tercih hakkımız olursa kesinlikle Erdoğan'ı tercih ederiz" sözlerine RS FM'de yanıt verdi. ABD'nin Erdoğan'la kendisini karşı karşıya getirmeye çalıştığını iddia eden Perinçek, Bahçeli'yi bu plana ortak olmakla suçladı.

Ziyaretlerde bulunduğu Çin'den RS FM'de Yavuz Oğhan'ın hazırlayıp sunduğu 'Bidebunudinle' programına katılan Perinçek, Bahçeli'ye, kamplaştırma söylemlerinden uzak durması gerektiğini söyledi. Bahçeli'nin, "Dün halklara özgürlük diyerek orak çekiçli bayraklarla ülkücülere pusu kuran Perinçekgiller, neredeyse bize davamızı öğretip ülkücülük anlatacaklar" sözlerini de yanıtlayan Perinçek, siyasi geçmişlerinde hiçbir zaman ülkücülere pusu kurmadıklarını söyledi.

'CIA KIŞKIRTMAYA ÇALIŞIYOR'

Bahçelinin üslubunun ABD'nin işine yarayacağını bir kez daha yineleyen Perinçek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Biliyorsunuz Robin adlı CIA ajanı sürekli olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Perinçek'i birbirine karşı kışkırtmaya çalışıyor. Recep Tayyip Erdoğan'ı Doğu Perinçeklerin yıkacağını hatta öldüreceğini yayıyor. Perinçek-Erdoğan çatışması üzerinden birtakım kurgular yaptığı gözleniyor. O kurguların içinde Devlet Bahçeli'nin de rol alması herhalde kamuoyunun da dikkatini çekiyordur."

'BAHÇELİ TÜRK MİLLETİ İÇİN HİÇBİR ŞEY YAPMADI'

Devlet Bahçeli'nin bu güne kadar Türk milletine hiçbir hizmetinin olmadığını da söyleyen Perinçek, ülkücüler arasında tapılacak bir oylamada Bahçeli'nin değil kendisinin kazanacağını iddia etti ve ekledi: "Sizin aracılığınızla şunu söylemek istiyorum. Devlet Bahçeli bana bir tane Türk milletine bir hizmetinden bahsetsin. Devlet Bahçeli bu devlet için ne yapmış? Devlet Bahçeli'yi bütün kamuoyu önünde davet ediyoruz, yaptığı bir hizmeti açıklasın. Ondan sonra konuşsun. Biz Türkiye'yi bir bölme planı olan Ermeni soykırımı yalanını yerle bir ettik. Hiçbir şeyi saymıyorsa onun hatırı için daha dikkatli bir dil kullansın. Türkiye'deki ülkücüler arasında bir seçim yapalım, Devlet Bahçeli de aday olsun ben de olayım, ben kazanırım o kaybeder."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet tugrul
Ahmet tugrul - 4 yıl Önce

Kesinlikle dogu beye katiliyorum ben bir turk milliyetcisi olarak 1 milyon oy olsa vermem samimiyetle soyluyorum bahceli ve perincek arasinda tercihte kesinlikle dogu bey

Fatih23
Fatih23 - 4 yıl Önce

Biz ne Perinçek i ne erdogan ı seçeriz.biz 19 yıl önce bir bahçeli yi seçtik emdigimiz sütü burnumuzdan getiriyor. 3 ünüzü de seçmem. Sonuna kadar defalarca hayır.

Börteçine
Börteçine - 4 yıl Önce

Bahçeli dense Peri'nçeke oy verirdim.Hiç olmazsa adamın uluslararası alanda Türklük için yaptığı bişeyler var.Bizimkinin neyi var.Davasını ve dava arkadaşlarını satması var.Herkes dik durmayı öğrenecek kardeşim.En zor günlerde biz nasıl dik durduysak.

alp
alp - 4 yıl Önce

doğru demiş bu adam bahçeliden çok milliyetçidir adam tek başına ermeni yalanını avrupada çürüttü geldi peki bahçeli ne yaptı ? hiçbirşey ...

cengiz yavuz
cengiz yavuz - 4 yıl Önce

perinçek bence bahçeli den daha milliyetçi..

Ahmet
Ahmet - 4 yıl Önce

Sen kimsin? Ülkücü hareketin adamı mı yok ki ? Ne idigü belirsiz Mao ........ni seçecekmisiz.Ama sana böyle konuşma fırsatı veren yönetime lanet olsun. Ama Bahçelinin iki cihanda yatacak yeri yok.

Dadaş
Dadaş - 4 yıl Önce

bokun yanında tezek iyidir efendi. oy vermek zorunda da değilim. i̇kinizde tercihim olamazsınız