Eee hani bayram sofrası Ahlat'ta olacaktı?

"Bayram sofrası" sloganıyla Bitlis'in Ahlat İlçesi'nde ev kiralayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bu bayramda Ankara'da olacak.

banner311
Eee hani  bayram sofrası  Ahlat'ta olacaktı?

Akşener Ramazan Bayramı'nı Ahlat'taki evinde geçirmişti.

24 Haziran seçimlerinde Ahlat'tan yüzde 3.9 oranında oy alan Meral Akşener, Kurban Bayramı'nda Ahlat'taki evine gitmeme kararı aldı.

İYİ Parti'den yapılan açıklamada, parti genel merkezindeki bayramlaşmanın Çarşamba günü saat 11.00'de olacağı duyuruldu.

Bayramlaşmada, genel başkan Meral Akşener'in de olacağı bilgisi verildi.

Bilindiği gibi  Akşener'e "Ahlat'ta Bayram sofrası"nı öneren İYİ Parti Ankara 1. bölge milletvekili Halil İbrahim Oral'ı sanki cezalandırmış gibi partinin hiç bir organında görev vermedi.

Oral, Ankara Ankara 1. bölge milletvekiliğine seçilmişti.


 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
İsmet hoca
İsmet hoca - 2 yıl Önce

Habererk’in İYİ Parti antipatisi nerden kaynaklanıyor acaba!Ülkücülerin MHP’den ihraçlarını İsmail Türk ne çabuk unuttu?

yılmaz özdemir
yılmaz özdemir @İsmet hoca - 2 yıl Önce

Milletvekili olamadı ondan olabilir

Zafer
Zafer - 2 yıl Önce

Bu siteyi ülkücü portalı diye izliyoruz ,burada şahsi hırsları için kullanarak, yada bir yerlere gelmeyince karalama yaparak kafa karıştıranlar için izlemiyoruz. Ölçülü olmazsanız sizi bir daha izlemeyiz.

Alper Kürşad
Alper Kürşad - 2 yıl Önce

Bula bula bunu mu buldunuz yazacak Allah aşkına?Bir rahip olayı ülkeyi alt üst etmiş,Trump denen yarım akıllı kafayı bize takmış,başımızdaki basiretsizler olayları seyrediyor ve siz Meral hanımdan gayrı başka malzeme bulamıyorsunuz .Istanbul fethedilirken Bizanslı rahipler meleklerin cinsiyetini tartışıyordu.Sizinki o hesap.

Mahmut Aksoy
Mahmut Aksoy - 2 yıl Önce

Sn Meral Akşener in bir bayramı Ahlat ta geçireceğim sözünü sen bizden iyi biliyorsun da yalan haberi niye yaptığını da biliyoruz. Çok ayıp goya gazetecisin

sonuç
sonuç - 2 yıl Önce

Solun kliklerinin yıllardır toplum ve basın önünde tartışmaları solu nasıl bitme noktasına ve etkisizleştirmişse, habererk olarak siz de ülkücü câmiaya benzerini yapıyorsunuz.

ne değişti.
ne değişti. - 2 yıl Önce

ahlat nire meral hanım nire aytuğ çırağ ile önce kordon sonra yunan adaları yapsın

Alper Kürşad
Alper Kürşad @ne değişti. - 2 yıl Önce

Bu teklifi Bahçeli ile Tayyip'e yapsan iyi olur.Beraber Atinaya gitsin sirtaki oynasınlar. Ne de olsa biri GAVURDAGLI diğeri POTAMYALI.Yabancılık çekmezler.Yunanistan kendine sığınan 8 darbeci FETÖ mensubunu vermedi ama biz 2 Yunan askerini iade ettik.Yani ortam değişti.