Eleştiriye zerre kadar tahammül edemeyen Akşener vatandaşı azarladı hakkını da haram edecekmiş

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bartın'daki esnaf ziyareti sırasında yine vatandaşın tepkilerine maruz kaldı.

Partisinin CHP ile olan ittifakını eleştiren bir kişi “Sen Kılıçdaroğlu ile kol kola giriyorsun” diyerek Akşener'e tepki gösterdi. Akşener ise Kılıçdaroğlu ile kol kola girmediği belirterek "Hakkım haram olsun hepinize" sözleriyle vatandaşları azarladı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Amasra ve Bartın kent merkezindeki ziyaretlerinin ardından Kumluca beldesine geçti.

Akşener Kumluca beldesindeki esnaf ziyaretleri sırasında yanına yaklaşan bir vatandaşın, “Sen Ankara’da Kılıçdaroğlu’nun koluna giriyorsun” sözlerine sert tepki gösterdi.

Meral Akşener'den vatandaşa tepki: Haram olsun hepinize

Akşener, “Sen benden helallik almadan ölemezsin. Bu net. Bak siyaset ayrı. Oy verme, senin siyasetini hiç beğenmiyorum de. Bak hiç onlara bir şey diyemem. O senin hakkın. Yahu arkadaş hakkın” dedi.

Erbakan'ın arkasına sığınmaya çalıştı

Yaşlı adamın, “Kılıçdaroğlu el kaldıracak. Meral Hanım da el kaldıracak. Aldatmayın milleti” demesi üzerine Akşener, “Harika bunlar çok güzel yapılmış. Ya ben ne yaptım arkadaş size. Ne söyledim şu ana kadar. Bir şey yaptım mı? Hayır. Başka bir şey söyleyeceğim. Sen şimdi rahmetli Erbakan Hocamın… Ben şimdi ne yapmışım. Biz birlikte iktidar olduk. Ben İçişleri Bakanlığı yaptım onun yanında. Sen bunları unutmuşun sevgili abim unutmuşsun. Sen AK Partili olunca unutmuşsun. Bak helallik alman lazım benden. Çok ciddi söylüyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2021, 12:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bunak herif!
Bunak herif! - 2 ay Önce

Helal olsun ! Meral hanim bu odun kafalilara iyi cevap vermis. erdoganin pkk lideri pic ve onun kardesi osman zibidisi ile secimlerde kol kola girerken bu yobazlar nerdeydi?
Megri megri söyleyen erdogan degilmiydi?

Ali Aydın
Ali Aydın - 2 ay Önce

vATANDAŞ DENİLER BİR KOYUN eleştiri değil sadece meee demek

Alpertunga
Alpertunga - 2 ay Önce

MERAL HANIMA DÜŞMANLĞINIZI ANLAMIŞ DEĞİLİM. ÜMİT ÖZDAĞ ‘ DA SİZE YER VERMİYECEKTİR. ONDAN SONRA ÜMİT BEYEDE SALVOLAR BAŞLIYACAK..NOKTA.