Elit AKP’li başkanlar Korona aşısında yaş sınırına uymuyor!

Giresun’un Görele ilçesinin AKP’li belediye başkanı Tolga Erener (45) ve Doğankent ilçesinin AKP’li belediye başkanı Rüşan Özden (44) korona virüs aşısı oldu. Rüşan Özden’in ve Tolga Erener’in yaşlı veya sağlık kökenli bir meslekten gelmemelerine rağmen sıraları gelmeden aşı olmaları dikkat çekti.

Elit AKP’li başkanlar Korona aşısında yaş sınırına  uymuyor!

Yeniçağ'dan Gamze Dağ'ın özel haberine göre;Türkiye’de 13 Ocak tarihinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın aşı olmasıyla başlayan aşılama döneminde, önce sağlık çalışanları ve yaşlı vatandaşlara aşı yapılacağı duyuruldu. Ancak sağlık çalışanı veya yaşlı olmamasına rağmen aşı olan kişiler son zamanlarda gündemden düşmemeye başladı.

Giresun’un Görele ilçesinin AKP’li belediye başkanı Tolga Erener 45 yaşında olmasına rağmen Çin menşeili korona virüs aşısı olduğu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Giresun’un Doğankent ilçesinin AKP’li belediye başkanı Rüşan Özden de 44 yaşında olmasına rağmen korona virüs aşısı oldu ve bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak aşı olduğunu duyurdu.

İşte o paylaşımlar:

YORUM EKLE