Erdoğan'dan milletvekillerine çağrı: Muharrem İnce'ye dava açın

Cumhurbaşkanı Erdoğan, milletvekillerine yönelik sözleri üzerinden Muharrem İnce'yi eleştirdi ve "Milletvekillerine sesleniyorum, İnce'ye dava açın" dedi.

Erdoğan'dan milletvekillerine çağrı: Muharrem İnce'ye dava açın
banner170

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya mitinginde halka hitap ediyor.

Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:

"24 Haziran'da yeni yönetim sistemine güzel bir başlangıç yapacağız. Biz yaparız onlar laf yapar. Sayın İnce sen Konya'yı bilir misin? Bay Kemal bilir mi? Konya'ya son 16 yılda 47 katrilyon yatırım yaptık. Bay Kemal senin genel müdür olduğun hastanelerde benim vatandaşım can çekişirken sen ben ne yapayım diyordun. 

Biz proje üretiyoruz, onlar laf üretiyor. (AK Parti iktidarının hayata geçirdiği yatırımlar) Ne diyor şimdi Bay Kemal'in adayı, 'Biz bu işlerle uğraşmayız.' O zaman niye aday oldun? Biliyorlar, nasıl olsa yaparsa AK Parti yapar. Kazanmayacaklarını da biliyorlar.

Biz gittiğimiz yerlerde yaptıklarımızı yapacaklarımızı anlatıyoruz. Onlar yıkacağız diyorlar, eskiye döneceğiz diyorlar. Mİlletvekillerimizi hırsız olarak itham edecek kadar ileri gidiyorlar. Bunlarda kayış attı. Senin partinin milletvekilleri de hırsız o zaman. Ben de buradan bütün milletvekillerine sesleniyorum; bu İnceye dava açın. Ben zaten bir dava açtım." 

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2018, 16:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yeni Okuyucu
Yeni Okuyucu - 11 ay Önce

Gına geldi artık hastane muhabbetinden yol muhabbetinden tarım kalmadı ekonomi sıkıntılı enflasyon bir yandan 4 milyon suriyeli hala bize yük toplumun problemlerinden uzklaştıkça uzaklaştınız şimdide asgari ücretli can çekişiyor dar gelirli can çekişiyor çiftçi çiftçiliğ bıraktı her şey dışardan.hastaneler eskiden şöyleydi şimdi böyle ya ben bıktım usandım benim derdim bu mu

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151