Erdoğan: Hayır diyenler 15 Temmuz'un yanında

Başkanlık sistemini öngören yeni Anayasa değişlik paketinin 15 Temmuz'a cevap niteliğinde olacağını söyleyen Erdoğan, "Hayır diyenlerin konumu aslında 15 Temmuz'un bir yerde de yanında yer almaktır" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bahreyn'e yapacağı ziyaret öncesi Atatürk Havalimanı'nda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yeni anayasa referandumu ile ilgili konuşan Erdoğan, 'Hayırcılara' yüklendi. 

'HAYIR' DİYENLER 15 TEMMUZ'UN YANINDA
Referanduma 'Hayır' diyenlerin 15 Temmuz darbe girişiminin yanında yer alacağını söyleyen Erdoğan, "16 Nisan aynı zamanda 15 Temmuz'un bir cevabı olacaktır. 15 Temmuz'a önemli bir çıkış olacaktır. Ve 'hayır' diyenlerin konumu aslında 15 Temmuz'un bir yerde de yanında yer almaktır. Bunu kimse sağa sola çekmesin." şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdal yakut
Erdal yakut - 4 yıl Önce

15 temmuzda Cumhuriyet in yanında idik şimdide Cumhuriyet ve özgürlüklerin yanındayız Hayır lı pazarlar.bugun pazar

Doğan
Doğan - 4 yıl Önce

Sen kimi kandırıyorsun?? Fetonun kıcını kim yaladı???

Börteçine
Börteçine - 4 yıl Önce

Bence fetö ye zamanında haketmekleri ayrıcalıkları ve imtiyazları tanıyanlar, 15 temmuzu hazırlayanlar ve yanında yer alanlardır. Aklımızla alay etmeyin.

Erdal
Erdal - 4 yıl Önce

O kadar basitmi acaba.herkes aynı fikirde olmak zorunda değil ki olursa tek tip insan tipi olur.

s.mermi
s.mermi - 4 yıl Önce

hayır reis hayır

solmaz
solmaz - 4 yıl Önce

hiç gücenmeyin 15 temmuza sizden fazla biz karşı çıktık. asla yan yana olmadık olamayız olmayız. millet 15 temmuz alçak ve hainleri ile o güne kadar kimin beraber olduğunu biliyor

Dlramalı
Dlramalı - 4 yıl Önce

15 temmuzda olan 68 bylokcu vekil bakan ve belediye başkanları hala yanındalar ne ayak.

Mel
Mel - 4 yıl Önce

Simdiki planlarida bumu?kiclarindan daha neler cikaricaklar bakalim? Evet alsan nolucak tek basina herkezi herseyi hallediyor zaten onca Turk mallari satildi kime sordu? 15 temmuzuda zamaninda yaninda durdugu feto yapti dikkat edin yaninda durdugu diyorum hangi isleri ters gittide ayri dusup dusman oldular acaba sorulucak cok soru varda cevaplicak adam yok...