Erdoğan'ın Saray'ına 14 yeni araç için ihale

Biz Bize Yeteriz Türkiyem adı ile IBAN vererek vatandaşlardan 10 lira bağış yardımı isteyen Erdoğan'ın Saray'ın 14 yeni araç için ihale açıldığı belirlendi.

banner311
Erdoğan'ın Saray'ına 14 yeni araç için ihale

Biz Bize Yeteriz Türkiyem adı ile canlı yayında IBAN vererek vatandaşından 10 lira bağış yardımı isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Saray'ı için 14 yeni araç ihalesi açtığı belirlendi. İhalenin 7 Mayıs tarihinde yapılacağı ve araçlarında en az 2019 model olacağı ifade edildi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından 7 Mayıs tarihli duyurulan ihalede Erdoğan'ın Saray'ı için 14 yeni aracın alınacağı belirtildi. İhalede 9 adet binek araç, 3 adet dizel minibüs, 2 adet dizel ticari kamyonet alımı gerçekleştirileceği dile getirildi.

SARAY'A 14 YENİ ARAÇ

Yeni alınacak olan 14 yeni aracın en az 2019 model olması kiralanacak olan araçlarda karartılmış camlar, perde ve araç içi buzdolabı bulunması zorunluluğu da getirildi. TBMM Destek Hizmetleri Başkanlığı da 27 aracı üç yıllığına kiralamak üzere ihale düzenlerken kazanan şirketle 25 Şubat tarihinde 4 milyon 978 bin lira ödeneceği de ifade edildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.