“Erdoğan, küçük köpeğe vereceği salatalığın soğuk olduğunu görünce elinde ısıttı”

banner155

“Erdoğan, küçük köpeğe vereceği salatalığın soğuk olduğunu görünce elinde ısıttı”
banner170

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın küçük bir köpeğe yiyecek verdiği anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Star Gazetesi ise haberi "Cumhurbaşkanı Erdoğan, küçük köpeğe vereceği salatalığın soğuk olduğunu görünce elinde ısıttı" başlığı ile verdi.

Haberde " Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, sosyal medya hesabından 2017 yılına ait paylaştığı videoda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın küçük sevimli bir köpeğe yiyecek verdiği görülüyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, küçük köpeğe vereceği salatalığın soğuk olduğunu görünce elinde ısıtması dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, salatalığı elinde ısıttıktan sonra köpeğe veriyor.
 
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak videoyu, "Eşim Esra'nın telefon kayıtlarından Nisan 2017'ye ait tatlı bir anıyı anımsadık dün gece. O gün Cumhurbaşkanımız işe giderken kapıdan selam vermek için oğluna uğramak ister, fakat evde olmadıklarını öğrenince 'o zaman Çiko'ya uğrayayım' der. Çiko'ya vermek için salatalık ister, verilen salatalığın soğuk olduğunu fark edince öyle vermeye kıyamaz, elinin içinde ısıtarak verir. Şükürler olsun ki ülkemizde böyle incelikler hala çoğunlukta" notu ile paylaştı"
denildi.


MHP Genel başkan adaylarından, eski Iğdır Milletvekili Sinan Oğan ise resmi twitter hesabından şu paylaşımı yaptı "Çocukluk ve gençlik yıllarımda değişik zamanlarda beş farklı köpeğim oldu. Salatalığı yemeği bırakın dönüp bakanına bile rastlamadım. Derler ya bir yaşıma daha girdim; İlk defa salatalıkla beslenen köpek gördüm. Kim bilir daha neler göreceğiz..."


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
VATANSEVER
VATANSEVER - 9 ay Önce

KÖPEKTE YEMEMİŞ ZATEN AMA NELERE KADİNSİN OY OY DEMİŞTİR O FİNO

SIRADAKİ HABER

banner151