Erdoğan posterleri altında MHP gecesi

Balgatçılar, 'evet' propagandası yapmak üzerine ilk programını tertip etti. MHP İstanbul İl Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu 'Sevdamız Türkiye' adlı gece,19:00’da Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde gerçekleşti.'Evet' propagandasının yapıldığı gecede, salon duvarlarındaki Recep Tayyip Erdoğan posterleri dikkat çekti.

Erdoğan posterleri altında MHP gecesi

MHP İstanbul İl Başkanlığı'nın 'evet' propagandası yapmak için tertip ettiği 'Sevdamız Türkiye' programında, duvarlardaki Erdoğan posterleri dikkat çekti.

MHP İstanbul İl Başkanlığı, İstanbul'daki referandum çalışmalarının startını Halkalı'daki Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nden verdi.

Erdem Karakoç ve Tayyip Erdoğan

MHP İstanbul İl Başkanlığı referandum çalışmalarına başladı. Bu kapsamda da MHP İstanbul il ve ilçe teşkilatları, ülkü ocakları üyeleri ile çok sayıda partili 'Evet' organizasyonuyla Halkalı'daki Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde bir araya geldi.

Programa MHP İstanbul Milletvekilleri Arzu Erdem ve İsmail Faruk Aksu da katıldı. MHP İstanbul İl Başkanı Bülent Karataş, "Türk milliyetçiliği hareketine 48 yıl ömrünü vermiş Milliyetçi Hareket'in lideri Sayın Devlet Bahçeli anayasanın geçmesi için referandum un başarıyla sonuçlanması adına bütün Türk milliyetçilerine 'evet' vermesi gerektiğini ifade etmiştir. Biz de buradan ifade ediyoruz; 39 ilçe teşkilatımızla, ülkü ocaklarımızla ve bütün Türk milliyetçiliğine inananlarla birlikte devlet için 'evet', millet için 'evet', cumhuriyet için 'evet', Türkiye'nin bekası için 'evet'..." dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2017, 23:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ata Türkoğlu
Ata Türkoğlu - 4 yıl Önce

RTE'ye başbuğ diyen ülkücüye soruyorum...
Haçlı ordusunun askerlerine dua eden BOP eşbaşkanının adını biliyormusun?

Yasin bulut
Yasin bulut - 4 yıl Önce

B.O.P SATILIKLARINA YAZIKLAR OLSUN BAŞBUĞUNUN RESMINI DAHI INDIREN MHP ISGALCISILERINE YAZIKLAR OLSUN

Nurettin OKUR
Nurettin OKUR - 4 yıl Önce

ordaki bir herif zaten miraca çıkarmamış mıydı? söyleyece çok şey var ama...cümlesine hayır hayır hayır!!!

Sağlik personeli
Sağlik personeli - 4 yıl Önce

YAZIKLAR OLSUN, BU KUTLU DAVAYI BU HALE GETIRENLERE..

Şükrü Başkal
Şükrü Başkal - 4 yıl Önce

Bahçeli sana verdiğim oylarım zehir zıkkım olsun. Gerçek dünyada hahhımı senden alacağım. Hakkım varsa haram olsun.

İsmail TORLAK
İsmail TORLAK - 4 yıl Önce

Bizi düşürdüğün duruma bak bay Bahçeli...AKP lilerin doldurduğu salonda Başbuğ ERDOĞAN diye böğürenler senin yüz Karan. Haram olsun sana verdiğimiz oylar,MHP yi adım adım erittin ve ve akp ye yamadın.Referandumu da kazandırırsan layıkıyla görevini yerine getirip köşene çekilebilirsin.. Ama bilki yarın huzuru mahşer de, beşbin ülkücü şehidin ve bizlerin eli yakan da olacaktır.. İnşAllah oraya kalmadan bu dünyada verirsin bunların hesabını....

ülkücü
ülkücü - 4 yıl Önce

bundan sonra, başbuğ erdoğan

Has Milliyetçi
Has Milliyetçi - 4 yıl Önce

Kendimi bildim bileli MHPliyim ve ocaklıyım. O duvarda fotoğrafı olan kişi kimse beğenmese de bu memleketin seçilmiş cumhurbaşkanı! Saygı duymak "zorunda" herkes.