Erdoğan yasakladı AKP'li eski bakan Hüseyin Çelik dinlemedi

AKP'li eski Bakan Hüseyin Çelik, yasaklara rağmen nişan törenine katıldı. Hüseyin Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Vazgeçin bu dönemde şu düğünlerden" sözlerine rağmen sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi.

Erdoğan yasakladı AKP'li eski bakan Hüseyin Çelik dinlemedi

AKP'li eski Bakan Hüseyin Çelik, yasaklara ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Vazgeçin bu dönemde şu düğünlerden" sözlerine rağmen katılığı nişandan fotoğraf paylaştı.

AKP Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, pandemi sürecinde alınan tedbirlere uymayarak oğlunun düğününe 1500 davetli çağırmıştı. Süre sınırını aşan ve yasak olmasına rağmen yemek servisi yaptırdığı belirlenen AKP Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’a Umumi Hıfzısıhha Kanunu’nun 282. maddesine göre en üst limitten toplam 6 bin 360 TL idari para cezası verilmişti.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise AKP’li vekilin tepki çeken düğününün ardından “Vazgeçin bu dönemde şu düğünlerden, yemekli merasimlerden. Nikah törenleriyle bu işleri bitirmek suretiyle bu dönemi gelin atlatalım” demişti.

ESKİ AKP’Lİ BAKAN YASAKLARA RAĞMEN DÜĞÜNDE

Eski AKP’li Bakan Hüseyin Çelik ise yasaklara rağmen nişan törenine katılıp sosyal medyada yayımladı.

Hüseyin Çelik “Değerli hemşehrim ve dostum Abdülkahhar Eraslan’ın oğlu Nadir, hayatını Şeyma Müezzinoğlu ile birleştirdi. Genç çiftlere iki Cihan saadeti dilerim” mesajıyla düğünden kare paylaştı.

Nişan yüzüklerini kesen Hüseyin Çelik’in yayımladığı fotoğrafta maskelerin olmaması da dikkat çekti.

İşte o mesaj ve kare:

YORUM EKLE