Erhan Usta dört lideri aynı masaya oturtmayı başardı

Bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta dört genel başkanı aynı masaya oturtmayı başardı.

banner311
Erhan Usta dört lideri aynı masaya oturtmayı başardı

Bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta’nın kızı Ayşe Şeyma ile Abdussamed Polat’ın nikah şahitliğini, dört partinin genel başkanı yaptı

Bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta ve Nihal Usta’nın kızı Ayşe Şeyma ile Sultan ve Mustafa Polat’ın oğlu Abdussamed, Ankara Gölbaşı’nda gerçekleştirilen tören ile dünya evine girdi.

SİYASİLER ŞAHİT OLDU

Genç çiftin nikah şahitliğini, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici yaptı.

YOĞUN KATILIM

Koronavirüs salgını dolayısıyla bir restoranın kır bahçesinde, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde gerçekleştirilen törene, Usta ile Polat ailelerinin yakınlarının yanı sıra, siyaset, iş ve bürokrat camiasından çok sayıda kişi katıldı.

Törene katılan misafirler ile tek tek ilgilenen Usta, kendilerini bu mutlu günde yalnız bırakmayan siyasi parti liderlerine ve konuklara teşekkür etti.

Bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı “Canım kızım Ayşe Şeyma'nın bu mutlu gününde yalnız bırakmayan; Muhterem Genel Başkanlara ve saygıdeğer eşlerine, Değerli Milletvekillerine, Bürokrat arkadaşlara, STK temsilcilerine, Samsunlu hemşerilerime Akrabalarıma ve bütün dostlarıma Katılımlarından dolayı teşekkür ederim.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.