Eski MHP milletvekili Lütfü Türkkan özel helikopteriyle gezip hava attı

Türkiye'de insanlar et tüketiminde dünya ülkeleri arasında en alt sıralara inmişken, Lütfü Türkkan'ın sosyal medya paylaşımı büyük tepki çekti.

Eski MHP milletvekili  Lütfü Türkkan özel helikopteriyle gezip hava attı
banner170

MHP Kocaeli eski Milletvekili, şimdi İYİ Partili olan iş adamı Lütfü Türkkan'ın özel helikopteriyle Kandıra bölgesini gezip,Kandıra’ya gidip mezgit yiyin önerisinde bulunması oldukça garip karşılandı.

MHP Kocaeli eski Milletvekili, şimdi İYİ Partili olan iş adamı Lütfü Türkkan özel helikopteriyle Kandıra bölgesini gezdi.

Bölgede yaptığı ziyaretleri sosyal medya hesabından palaşan Türkkan, mezgit balığı yediği bir restoranın da adresini vererek vatandaşlara önerilerde bulundu. Halkın çoğunluğunun geçim sıkıntısı çektiği, değil Kandıra’ya gidip balık yemesi, tatil zamanlarında bile parasızlıktan evinde oturduğu bir ülkede eski bir milletvekilinin helikopteriyle gezilere çıkıp vatandaşa “Oraya, buraya gidip balık yiyin” demesi oldukça garip karşılandı.

Milletin ekonomik sıkıntılarına sık sık vurgu yapan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve İyi Parti kadroları, Türkiye genelinde çalışmalarını sürdürürken, MHP'de milletvekili olduğu dönemde de kendi seçim bölgesinde halk tarafından sevilmeyen ve kendisini beğenmiş tavırları ve toplumun kültür yapısına aykırı eylemleriyle sık sık gündeme gelen Lütfü Türkkan, Sosyal medyada ki paylaşımı "Kıroyum ama para bende" sözlerini akla getirdi.

MHP'den girdiği son milletvekili seçimlerinde, seçim kampanyalarında adeta para saçan Lütfü Türkkan'ın, seçilemediği gibi MHP'nin o dönem ki oy kaybında da başrol aldığı biliniyor.

Lütfü Türkkan'ın görgüsüz tavırlarının ve terör örgütlerine destek verdiği eylemlerini hala hafızasında tutan insanlar, kendisinin İyi Parti'ye de ciddi zarar verebileceği endişesini taşıyor.

Zira halktan bu denli kopuk ve milletin-devletin bekasına kast etmiş kişilere bu kadar sempatik bakan birinin, milletin kodlarıyla uyuşması mümkün gözükmüyor.

İşte Türkkan’ın o paylaşmı:

“Dün Kandıra’ya gittik Türküm kızım ile. Türkiye’de sayısı bir elin parmaklarını bile geçmeyen manda çiftliklerinden birini ziyaret ettik. Müteşebbis Niyazi Yelkencioğlu Buffa markası ile muhteşem İtalyan peynir çeşitleri ile birlikte manda yoğurdu ve manda kaymağı üretiyor. Kendisini ve ailesini kutluyorum. Oradan da İstanbul’a en yakın muhteşem bir tatil beldesi olan Kerpe’ye geçtik. Karadeniz mezgiti hiç yediniz mi bilmem ama yolunuz bir gün düşerse eğer Kerpe’ye, eski sinema sanatçısı Sertan Acar’ın işletmecisi olduğu KerpeDiem’e mutlaka uğrayın derim.”

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
yuskar
yuskar - 1 yıl Önce

Şu anda İYİ partili olan birisini hala neden MHP li olarak ön plana çıkarmaya çalışıyorsunuz.Bu kişilerin MHP ve ülkücülükle hiç bir bağları kalmamıştır.

ALİ
ALİ - 1 yıl Önce

ESKİ MHP Lİ DİYE BAŞLIK ATACAĞINA İYİ PARTİLİ DİYE BAŞLIK ATIN

Mithat
Mithat - 1 yıl Önce

Adam kazanmış almış size ne giderseniz yiyin demiş fesatlık yapmayın . Çalarak mı bu paralara kavusmus. Milletvekili maaşı almayan sayılı vekillerden biridir kendisi. Malı mülkü varken beygir arabası ile mı dolaşsa idi. Yazık yazık hep derler bir ülkücünü en büyük rakibi ülkücü dür diye yukarıdaki haber bunun ispati

Mehmet Ak
Mehmet Ak - 1 yıl Önce

Sayın Meral Akşener' den beklentim ve önerim bu adamı ibreti alem için partiden,bu davranışından dolayı derhal atmasıdır.

BERNA
BERNA - 1 yıl Önce

BU TİP KİŞİLER DERHAL İHRAÇ EDİLMELİ ..PARTİYE ZARAR VERİR ...BİZ MİLLETİN PARTİSİYİZ ...KIROLARIN DEĞİL

nkavcar
nkavcar - 1 yıl Önce

Akşener'in has adamı atmaz.

Bekir Ali Demirel
Bekir Ali Demirel - 1 yıl Önce

Niye gızisiz? Bu kervana Kırra da lâzım, Kerro da... :)

OFLU
OFLU - 1 yıl Önce

BU DEĞİL MİYDİ MISIRDAKİ MÜSLÜMANLARA TERÖRİST DİYEN.....UNUTAN YOK,


SIRADAKİ HABER

banner176

banner151