"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"dan İYİ Parti’ye FETÖ göndermesi

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi'nde dikkatleri çeken bir olay yaşandı.

banner170

05.06.2018 tarihinde yayınlanan 106. Bölümünde ATV'de yayınlanan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde dikkatlerden kaçmayan sözler söylendi.

Dizi karekterlerinden İlyas'ın repliği şu şekilde " İYİ'ler yurt dışına kaçtı diyorsun yani" 

Dizi'de yaşananların satır başları şu şekilde...

Hızır ve Meryem inatlaşmaya devam ederler.

Ava giderken avlanan Kudret'in artık kaçacak yeri kalmamış. Bu sayede düşmanıyla karşı karşıya gelen Tipi, nihayet aklının kabullenmediği gerçeklerle yüzleşir. Bu yeni travma ile birlikte hafızası yerine geldiğinde, eski haline dönen Tipi'yi kontrol altına almak kolay olmamış. Derya ile yeni bir hayat kurabilmek uğruna silahından vazgeçen Yaşar'ın da düşmanıyla yüzleşme fırsatı bulduğunda verdiği sözden dönüp dönmeyeceği merak konusu olmuş. Sırasıyla Yaşar ve Hızır'ı yok etmek isteyen Sam, ölüm makinası olarak bilinen Ziya'yı daha hızlı hareket etmesi konusunda uyarmış. Dost görünümlü düşmanların durmadan Cia ile yaptığı pazarlıklar, şimdiye kadar sakin ve temkinli davranan Alparslan'ın dahi sabrını taşırmış. Çakırbeyli hanesinde herkes tehlikede olan evliliklerin peşine düşmüşken Hızır ve Meryem inatlaşmaya devam ederler Bu diretmeler neticesinde yeni bir hamleyle atağa geçen Meryem'in planı bu kez Hızır'ı yalnızlaştırmak üzere olmuştur..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan son bölümünün ardından izleyicilerini merakta bıraktı. Dizinin 107. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gonul guven
Gonul guven - 10 ay Önce

Onu soyleyenler halt etmis artik diziyi asla seyretmeyecegim

Mehmet Özdemir
Mehmet Özdemir - 10 ay Önce

#iyiler geliyor
#korkunun ECELE faydası yok

Keskin sirke
Keskin sirke - 10 ay Önce

Mafya dizileri devlet politikası olmuş.
Dünya Marsa gidiyor bizimkiler mafya ve uyduruk Tarihi dizileriyle mutlu oluyor.

yavuz ok
yavuz ok - 10 ay Önce

ATV adisi siyaset yapacaksan kara propaganda yapacaksan in siyaset yap iftira atma pislik

Bingöllü
Bingöllü - 10 ay Önce

GÖRDÜM GÖRELİ BU YALAKAYI,İZLEMEK GELMİYOR İÇİMDEN..MEĞERSE HAKLIYMIŞIM.

yerli milli
yerli milli - 10 ay Önce

bu ülkede ne kadar fetocu olan varsa şimdi feto düşmanı olmuş gibi yapıyor, ve fetoyla alakasız insanlarıda fetocu ilan ediyorlar. ama bu numaraları kimse yemiyor. Akşener ilk icraatının fetonun siyasi ayağının yargı önüne çıkarılması olacak diyor. bende başarılar diliyorum. fetocular istedikleri kadar kendilerini saklasın meral ablamızdan kaçamayacaklar.

ayşe argun
ayşe argun - 10 ay Önce

iyi parti ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum, beyin göçünü kastetti, yalan mı iyi üniversitelerden mezun olan insanlar yurtdışına gitmiyor mu

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151