Fatih Altaylı’dan Erdoğan’ı küplere bindirecek sığınmacı yazısı!..

Fatih Altaylı’dan Erdoğan’ı küplere bindirecek sığınmacı yazısı geldi.

Fatih Altaylı’dan Erdoğan’ı küplere bindirecek sığınmacı yazısı!..

Fatih Altaylı Habertürk’teki yazısında Türkiye’ye Suriye’den sonra Afganistan’dan da yaşanan göç dalgasına yönelik çarpıcı tespitlerde bulundu.

Türkiye’nin sığınmacılar sorunu her geçen daha da derinleşiyor. Siyasetin de ana gündem maddelerin biri haline gelen ve çok tartışılan sığınmacı sorunu ile ilgili Habertürk yazarı Fatih Altaylı’dan dikkat çeken tespitler geldi.

Altaylı, Suriye’den sonra Afganistan’dan da ülkemize yaşanan göç dalgası hakkında, "Cemaatler ve tarikatlar eli ile bile bu ülkenin karıştırılamadığını görenlerin son silahı bu göç. Bunu destekleyenler ise bu güçlerin iç uzantıları" düşüncesini dile getirdi.

Altaylı, "Biz 'bu göçmen dalgası normal değil' diyerek itiraz ettikçe, ABD Ordusu’nun 'Göç’ün bir silah olarak kullanılması' başlıklı tezini gösterip Türkiye’ye yönelik göç dalgasının arkasındaki niyeti sergiledikçe 'Taliban kafalılar' ve 'Sol kafasızlar' ortak bir biçimde bizi 'faşist' diye nitelemeye devam ediyorlar" dedi.

Altaylı, şöyle devam etti:

"Oysa kendi düşüncesi dışındaki düşünceleri faşist diye yaftalayanlardır asıl faşistler. Oysa bizim tek düşündüğümüz ülkemizin ve evlatlarımızın geleceği.

Göç yolu ile Türkiye’nin dokusunun bozulmak istendiğini, yıllardır Kürt-Türk çatışmasına bu milletin sağduyusunun izin vermediğini, cemaatler ve tarikatlar eli ile bile bu ülkenin karıştırılamadığını görenlerin son silahı bu göç.

Türkiye’yi ancak bu yolla destabilize edeceklerini görüyorlar ve bu göçü üzerimize yönlendiriyorlar.

Bunu destekleyenler ise bu güçlerin iç uzantıları. Fondaşlar, ulus millet karşıtları, köle tüccarları ve ahmaklar.

Bize faşist diyenlere bir tek söz söyleyeyim. Ey ahmak sürüsü. Stalingrad’a saldıran Hitler ordusu mu faşistti yoksa Stalingrad’ı canı pahasına savunan Ruslar mı!

Biz bir saldırıya karşı ülkemizi savunuyoruz. Bugün fikren. Yarın nasıl gerekirse öyle. Siz ise tüm aptallığınızla bu ülkeyi uçuruma sürüklüyorsunuz. Tabii eğer satılmışlığınızla değilse!"

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2021, 13:37
YORUM EKLE