Fatih Portakal’ın Akın İpek paylaşımı sonrasında Gökçek’le Arınç tekrar birbirlerine salça olacaklar!

Fatih Portakal’ın Fetö firarisi Akın İpek’in Melih Gökçek’e ilişkin paylaşımını alıntı yaparak yorum yapması akıllara, “Fatih Portakal’ın paylaşımı sonrasında Gökçek’le Arınç tekrar birbirlerine salça olacaklar!” Sözlerini getirdi.

Fatih Portakal’ın Akın İpek paylaşımı sonrasında Gökçek’le Arınç tekrar birbirlerine salça olacaklar!

Fatih Portakal, Twitter hesabından Fetö firarisi Akın İpek'in Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek hakkındaki sözlerini paylaştı.

İpek’in, Gökçek için “Ankara’da Fetö’yü yöneten 5 kişiden biri” ifadelerini kullanmasına şaşırılmaması gerektiğini belirten Portakal, bir de hatırlatma yaptı.

AKP’li Bülent Arınç’ın, Melih Gökçek için söylediği “Parsel parsel sattı” sözlerini hatırlatan Portakal, “Bu arada Arınç da farklı degil!” notunu düştü.

İşte Fatih Portakal’ın gündem yaracak o sözleri:

“Firariler “Gökçek,” demiş. E şaşırılacak bir şey degil ki! Geçmişte Arınç, “parsel parsel sattı” diyerek ön duyurusunu yapmıştı zaten. Bu arada Arınç da farklı degil! Güzelleme üstadları…”

FETÖ’CÜ AKIN İPEK NE DEMİŞTİ?

Türkiye’nin, İngiltere'den Fetö sebebiyle iadesini istediği firari iş insanı Akın İpek, yıllar sonra ilk kez konuşmuştu.

Fetö’nün firari ismi Tarık Toros’a konuşan Fetö’cü Akın İpek, AKP’li eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu.

Akın İpek, “2015 yılının başına kadar hizmet hareketinde kimler yönetici derseniz ben Melih Gökçek’i sayarım” demişti.

İpek konuşmasının devamında, Melih Gökçek’i Fetö’nün Ankara yöneticisi olarak tanıdığını söylemişti.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2021, 15:28
YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344