Fatih Tezcan Sedat Peker'e meydan okudu!

Atatürk’e hakaret etmesiyle sık sık adından söz ettiren Fatih Tezcan, Youtube kanalı Analiz TV’de yaptığı konuşmada Sedat Peker çıkışıyla gündeme geldi.

Fatih Tezcan Sedat Peker'e meydan okudu!

T24’ün haberine göre, Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma açılan Sedat Peker'in 'kendisi hakkında da bir video yayınlayacağının ve bundan korkacağının' söylendiğini ifade eden Fatih Tezcan bu söylemlerin iftira olduğunu söyledi.

Youtube kanalı Analiz TV'de açıklama yapan Tezcan, "Sedat Peker dahil olmak üzere tepeden tırnağa 8 milyar yaşayan insanın tamamını kast ederek söylüyorum, herhangi bir canlıdan gerek yok Sedat Peker'e, herhangi bir insandan korkan şerefsiz, haysiyetsiz, namussuz ve onursuzdur" çıkışını yaptı.

"Benim herhangi bir insandan korkacağımı dile getiren de aynı şekilde şerefsiz ve onursuzdur" diye tepki gösteren Tezcan, "Ben Allah'ın yarattığı hiçbir insandan korkmam. Hatam varsa da size açıklarım. İsteyen de istediğini yayınlasın" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
dayı.
dayı. - 1 ay Önce

Çakma fatih atasözünde olduğu gibi meydan okumuş. Ne demiş atalarımız? Köpeksiz köyde değneksiz dolaşmak. Sedat abisi nasılsa yok ya varken neden sesiniz çıkmadı? SAHTE VE ÇAKMA Namus ve haysiyet ABİDESİ TEZCAN Allah'tan korkun ve azıcık ar varsa da miletten utanın ve toz olun. Haysiyetsizler.