Fesli meczup şımardı

banner155

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın Nureddin Yıldız'a verdiği tepki sonrası Kadir Mısıroğlu, sosyal medyada dikkat çeken mesajlar paylaştı.

Fesli meczup şımardı
banner170

"Bizim ‘Put’umuz yok" sözleriyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef aldığı öne sürülen Mısıroğlu, "Biz doğruya doğru, eğriye eğri deriz" ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kadınlar dayak yiyorlarsa şükretsinler" diyen Sosyal Doku Vakfı Başkanı ve İlahiyatçı Nureddin Yıldız'a karşı çıkarak “İslam’ın güncellenmesinin gerektiğini bileyecek kadar da aciz bunlar. İslam’ın hükümlerinin güncellenmesi vardır” demişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerinin ardından Kurtuluş Savaşı için “Keşke Yunan galip gelseydi” diyen, Atatürk ve Mehmet Akif Ersoy’a ağır sözler eden Kadir Mısıroğlu’ndan dikkat çeken mesajlar geldi. Kadir Mısıroğlu, kısa süre önce hastanede tedavi görmüş ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan da kendisini ziyaret etmişti.

MISIROĞLU PAYLAŞTI: BİZ DOĞRUYA DOĞRU, EĞRİYE EĞRİ DERİZ

Birgün'de yer alan habere göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef aldığı iddia edilen Kadir Mısıroğlu, sosyal medyada şu mesajları paylaştı:

"Sözlerin ve fiillerin Allah düşmanlarını sevindiriyor, Allah dostlarını üzüyorsa kendini kontrol et. Eğer Allah düşmanlarını rahatsız ediyor, Allah dostlarını sevindiriyor ise; istikâmetin sağlamdır, devam et. Bizim ‘Put’umuz yok. Biz doğruya doğru, eğriye eğri deriz. Elhamdülillah. Aklınızdan asla çıkarmayın. Kimi ‘Put’ yaparsanız cenab-ı Hakk, alem-i esbabda sebepler halk ederek o ‘Put’u kırar. Muhabbette freni olmayanın varacağı yer ‘Put’çuluktur. Sevdiklerinizi itidalli sevin. Aksi halde felâketlerine sebep olursunuz."

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: BİRİLERİ SOSYAL MEDYADA KONUŞMAYA BAŞLADI

Kadir Mısıroğlu’nun sosyal medyadaki mesajlarının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın partisinin genel merkezinde Siyaset Akademisi'nin açılışındaki konuşmasında “Birileri sosyal medyada konuşmaya başladı. Siz bu fakiri korkutamayacaksınız. Hak neyse ben onu söylemeye devam edeceğim” ifadelerini kullanması dikkat çekti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yılmaz özdemir
yılmaz özdemir - 12 ay Önce

sENİN PUTUN YUNANİSTAN

Zuriye mumcu
Zuriye mumcu - 12 ay Önce

Kadir misiroğlu hoşt hoşt hoştttttt

Yavuz Kalkan
Yavuz Kalkan - 12 ay Önce

Dün fetö bugün kadir misiroglu sonuc ne olabilir??

SIRADAKİ HABER

banner151