FETÖ ile Cem KÜÇÜK aynı dili kullanıyor

banner155

Cumhuriyet davasının tanıklarından Cem Küçük, Fethullah Gülen'in sözleriyle dünkü savunmasında tüm iddiaları tek tek çürüten Ahmet Şık'a seslendi.

FETÖ ile Cem KÜÇÜK aynı dili kullanıyor
banner170

Cem Küçük, tutuklu Cumhuriyet muhabiri Ahmet Şık için "Allah taksiratını affetsin" dedi. Perde arkası ayrı bir dosya konusu olan "Demokrasi Haber" adlı sitede bir yazı kaleme alan tetikçi Küçük, köşesini şöyle sonlandırdı: "(...) Kadri Gürsel, Akın Atalay ve Can Dündar'ın Cumhuriyet gazetesi davasından alacağı cezalar belli ve hiç şansları yok. 

Diğer yazarların ise bırakılması gerekir. Ahmet Şık ise zaten tercihi yapmış. Onun cezaevinden çıkmaya niyeti yok. Allah taksiratını affetsin. " İşte Cem Küçük'ün Ahmet Şık için kullandığı "Allah taksiratını affetsin" sözü Fethullah Gülen'i hatırlattı. Kaynak: Cem Küçük, Ahmet Şık'a Fethullah Gülen'in sözüyle seslendi 

 Hatırlayınız... 

Hanefi Avcı, FETÖ'nün devlet içindeki örgütlenmesini kitaplaştırdığı için 28 Eylül 2010 tarihinde tutuklandı. İşte o tutuklamadan kısa bir süre sonra, 10 Ekim 2010 tarihinde Fethullah Gülen bir açıklama yaptı. Gülen isim vermeyerek Hanefi Avcı için “Allah taksiratını affetsin” dedi.

Biliriz ki; “Allah taksiratını affetsin” sözü ölenlerin arkasından söylenir. Evet, Hanefi Avcı’nın yıllarca çektiği çilenin sırrı Gülen’in bu sözündeydi. Gülen devlet içindeki militanlarına "Hanefi Avcı'yı hapisten çıkarmayın" talimatı vermişti. 

Belli ki... Şimdi de... Ahmet Şık'ın duruşma salonunda, FETÖ'nün devlet içinde nasıl örgütlendiğini rakam rakam ortaya koyması ve bunda AKP'nin rolünü anlatması kripto Cem Küçük'ü kızdırmış. Tıpkı Fethullah Gülen'in şakirdi gibi "Allah taksiratını affetsin" demesinin nedeni bu.Cem Küçük, Cumhuriyet davasının yanıkları arasında da yer alıyor. Kaynak: Cem Küçük, Ahmet Şık'a Fethullah Gülen'in sözüyle seslendi 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151