Gaziantepspor Başkanı'ndan Akşener’e "Gaziantep atkısını herkes takabilir teröristler hariç"

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bu kapsamda ziyaret ettiği Gaziantep'te skandal bir uygulama ile karşı karşıya kalmıştı.

2 Haziran Cumartesi günü 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda binlerce vatandaşla bir araya gelen Akşener'in yolu, büyükşehir belediyesine ait çöp kamyonları ile kesilmişti.

Akşener, daha sonra programına Osmaniye'den devam ederken, AKP'li Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, konuya ilişkin skandal bir açıklama yapmıştı.

Şimdi de mitinginde vatandaşların uzattığı Gaziantepspor atkısını takan Akşener, Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin tarafından tehdit edildi. TFF 1. Lig'i son sırada tamamlayan Gaziantepspor TFF 2. Lig'e düşerken Şahin 12 Mayıs'ta gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda Hasan Şahin, kulübün yeni başkanı olmuştu.

Twitter hesabından skandal  bir paylaşım yapan Şahin, "Gaziantep atkısını herkes takabilir teröristler hariç. fetöcü Meral Akşener seni bu atkıya kurban ederim" ifadelerini kullandı.

Şahin'in skandal paylaşımına kısa sürede binlerce tepki yorumu gelirken, paylaşım sosyal medyada da büyük tepki uyandırdı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
solmaztürk
solmaztürk - 13 ay Önce

Allah seni ve senin gibileri bildiği gibi yapsın

SONSUZA KADAR ADALET
SONSUZA KADAR ADALET - 13 ay Önce

Sen kendi takımına bak, karaktersiz herif!

Kağan
Kağan - 13 ay Önce

İt ürür kervan yürür...

Asibzkrt06
Asibzkrt06 - 13 ay Önce

Takımı sahaya sürecek esameyi imzalayacak yönetici yok takımı düşürmüş alt lige çapsız çapsız konuşuyor dallama

berke tonguç
berke tonguç - 13 ay Önce

canına susamış köpek

Hüseyin karapür
Hüseyin karapür - 13 ay Önce

hasan şahin kendini gerçek şahin sanıyor ulan dangalak sen karga bile olamassın sen terörist fetocu arıyorsan fadime şahinin kimlerin kucağında fetonun kıçını yalarken nerdeydin akape çakalı

SIRADAKİ HABER