Gelecek Partisi’nden Süleyman Soylu'nun iddialarına cevap

Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, İçişleri Bakanı Soylu’nun iddialarına yanıt verdi.

Gelecek Partisi’nden Süleyman Soylu'nun iddialarına cevap

Özcan, “Süleyman Soylu hesap vermek yerine kendini kurtarma, gündemi saptırma derdinde. Sayın Genel Başkanımız hakkındaki tüm iddiaları, yalan ve iftiradır. Aynı kanalda, aynı gazeteciler ile Sn.Davutoğlu’nun yarın akşam cevap hakkını kullanmasını talep ediyoruz” dedi.

SÜLEYMAN SOYLU NE DEMİŞTİ?

"DAVUTOĞLU, 'HEPİNİZİN NE KONUŞTUĞUNU BİLİYORUM' DEDİ

Bu arada ne oldu. Sayın Davutoğlu ve ekibi CHP ile AK Parti'nin iktidarı için canhıraş bir mücadele yaptı. Bir kısım arkadaşlar bunun doğru olmayacağını, bunun Türk siyasetinin de doğasına aykırı olduğunu. Türkiye'yi başka bir tarafa getirebileceğini ortaya koyduk. Bir taraftan CHP ile iktidar kurabileceğini inanan birisi bir yandan HDP il anayasa yapabileceğine inanan birisi. Peki dert ne? Recep Tayyip Erdoğan. Bir ara Sayın Davutoğlu'nun tam anlamıyla dengesi kayboldu. "Hepinizin odalarınızda ne konuştuğunuzu biliyorum ve dinletiyorum" dedi. "Hepinizin odalarında ne konuştuğunu tek tek biliyorum dedi ya... MYK üyelerine söyledi. "Neler söylediğinizi biliyorum" dedi. Ve biz donduk. Arkadaşlarla birbirimize baktık. Bunun ne anlama geldiği açık ortada. Daha sonra fiziki takipler de yapıldığına yönelik şeyler de çıktı."

YORUM EKLE