Günün özeti 12/05/2018

Günün önemli gelişmelerini sizler için derledik.

Günün özeti 12/05/2018
banner170

Erdoğan gençlere seslendi: Sorun onlara...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Sorun onlara, daha önce Türkiye’de iktidara gelenler acaba bir Marmaray yapabildiler mi, bir Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü yapabildiler mi? Size verebilecekleri bir tane olumlu cevap yoktur” dedi.

...

“CHP AYM’ye gidebilir, hakkıdır”

Başbakan Binali Yıldırım, CHP’nin Bakanlar Kuruluna verilen KHK yetkisini Anayasa Mahkemesine taşımasıyla ilgili “CHP ilk defa Anayasa Mahkemesine gitmiyor. Hakkıdır, gidebilir" dedi.

...

Vergi Kanunu TBMM’de kabul edildi

Vergi Kanunu TBMM’de kabul edildi.

...

300 asker hakkında FETÖ’den gözaltı kararı

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 211’i muvazzaf olmak üzere 300 şüpheli asker hakkında FETÖ Silahlı Terör Örgütü üyeliğinden gözaltı kararı verildi. Soruşturma kapsamında 150 şüpheli yakalanırken diğer şüphelilerin yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

...

Afrin’den dönen Özel Harekatlar sevinç gözyaşlarıyla karşılandı

Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında 22 Şubat 2018 tarihinde Bursa’dan Afrin’e uğurlanan ve görevlerini başarıyla tamamlayarak yurda geri dönen Bursa İl Emniyet Müdürlüğü’ne 22 Polis Özel Harekât mensubu ailelerin sevinç gözyaşları ve dualar ile karşılandı.

...

Filistinli genci vurup kahkaha attı

İsrail askerleri vahşette sınır tanımıyor. Silahsız Filistinlileri keskin nişancı tüfeği ile vuran askerin ardından kahkaha atması kameralara yansıdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner176

banner151