Harbiyeli annesi Melek Çetinkaya, tüm bildiklerini Çağlar Cilara'ya anlattı!

Müebbet hapis alan harp okulu öğrencisi Furkan Çetinkaya'nın annesi Melek Çetinkaya Onuncu Köy'de Çağlar Cilara'nın sorularını yanıtladı.

Melek Çetinkaya  programın bir bölümünde şöyle dedi "Darbe  ihanet midir? Eğer böyle ise 80 darbesinde Hulusi Akar neydi üsteğmen değil miydi?

Şimdi o darbe başarılı oldu diye Hulusi Akar hain olmaktan mı kurtuldu?

Binali Yıldırım zamanın başbakanı 80'de darbe başarılı oldu diye Binali Yıldırım hain olmaktan mı kurtuldu?

Benim çocuğum 15 Temmuz darbesinde başarılı olmadı diye mi hain oldu başarılı olsaydı Ömer Halisdemir hain, benim çocuğum kahraman mı olacaktı?

Ömer Halisdemir neyse Murat Ragıp da odur. Benim oğlum da odur.

Bu çocuklar kullanılmıştır tuzağa düşürülmüştür. bir emir komuta silsilesi ile bir yere götürülmüştür. Ben burada Binali Yıldırım ve Hulusi Akar'ın özellikle belirtiyorum sizde 80 darbesi ne katıldığınız darbe yapmak bir ihanet ise sizde bu millete ihanet ettiniz.

Siz bulunduğumuz makamları hak etmiyorsunuz. O zaman siz de müebbet almalıydınız.

Eğer darbe bir ihanet değilse başarılı olunca vatan sevgisi oluyorsa bizim çocuklarımızda adaletle muamele ediniz. Biz asla afta demiyoruz adil yargılama diyoruz. Biz üstüne basa basa mahkemelerimizi canlı yaypın çocuklara yapılan zulmü gösterin çocukların yaptığı ifadeleri savunmaları millet duysun insanlar duysun dedik, ama bırakın canlı yapmayı gazeteciler dahi gelmedi." dedi.

TAMAMI

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 22:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
IYI parti Çubuk
IYI parti Çubuk - 5 gün Önce

Kürdistan lazistan deyip fener rum soydaşlarına ekümenlik verenlere doğu Türkistan Turklerine terorist diyen bin aliye destek vermek ihanet oteki ergenekon balyoz kumpaslarinda bas rol oyuncusu cakma kahraman

Zehra
Zehra - 5 gün Önce

Reis iyisin hoşsun da, şu fetöcüleri böyle yüzsüz yüzsüz konuşturuyorsun ya! Zamanında yaptıklarını fitil fitil burnundan getirmediğin için böyle konuşabiliyor bu hainler

Yavuz
Yavuz - 5 gün Önce

15 TEMMUZ YAPAN ŞAHISLAR TAMA MI YARGILAN MALI VATANA IHANETTEN

önder
önder - 5 gün Önce

o çocukların masum olduğunu bu kadının beyanlarından mı (güzel çalışılmış konuşmasından) anlayacağız?
öğrencilerin hukuksuz emiri yerine getirmelerinden sorumlu tutulamayacağı kanun hangisi, biz de askeri öğrencilik yaptık, niye bize tersini söylediler o zaman?
aslında konuşmanın sonlarına doğru kullandığı bir tabir turnusol kağıdı gibi olmuş. (aksaray)

sineksavar
sineksavar - 4 gün Önce

darbeci, fetonun uşakları 80 darbesi üzerinden kendinizi aklamaya çalışmayın, vatan hainisiniz hepinizin Allah belasını versin

kerim gündüz
kerim gündüz - 4 gün Önce

yazdılarımı siliyorsunuz yandaş yalaka medyasınız

SIRADAKİ HABER