HDP'li Belediye başkanı MHP İl başkanına iş teklif etti!

Kars Belediye Başkanı HDP’li Ayhan Bilgen, kendisini belediye başkanı olarak tanımadığını açıklayan MHP Kars İl Başkanı Tolga Adıgüzel’e çağrıda bulundu.

HDP'li  Belediye başkanı MHP İl başkanına iş teklif etti!

MHP Kars İl Başkanı Tolga Adıgüzel belediye şirket çalışanlarının son günlerde haklarından feragat ederek istifalarının istenmesi iddiaları hakkında açıklama yaptı.

MHP’li Adıgüzel, açıklamasında belediye çalışanlarının işten çıkarılmak istendiğini öne sürerek “Burada dağ kanunları geçmez Ayhan Bilgen! Senin belediye başkanlığın bizim için yok hükmündedir. Siyasi görüşü ne olursa olsun belediye de hakkıyla, alnının teriyle çalışanın her zaman yanında olacağız ve hiç birini sizin o eli kanlı siyasetinize yedirtmeyeceğiz. Senin dağ kadrona belediye de yer açtırmak için bunları yaptığını biliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kars Belediye Başkanı HDP’li Ayhan Bilgen ise sosyal medyadan MHP’li Adıgüzel’e “Beni belediye başkanı olarak tanımayan MHP Kars İl başkanına iş teklifi yapacağım. Hayırlı cumalar” diye yanıt verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kürşad YÖRÜKOĞLU
Kürşad YÖRÜKOĞLU - 2 ay Önce

Mhp akp ile birlesti kars i dahi kaybetti akpliler hdpye oy verdi ıgdirda da aynisi oldu

solmaz
solmaz - 2 ay Önce

SİZ İNSANLARI, İLLET ZİLLET DİYE AŞAĞILAR VE DIŞLARSANIZ BU TÜR HAKARET VE AŞAĞILANMAYA VE DALGA GEÇİLMEYE MARUZ KALIRSINIZ. ÇOK ÜZÜLDÜM

SIRADAKİ HABER