İlk defa Habererk’te! Başına milyonluk ödül konulan Grup Yorum’un Dhkpc’li üyeleri seneler sonra bakın nerede ortaya çıktı!

Başına milyonluk ödül konulan Grup Yorum’un Dhkpc’li üyeleri seneler sonra ortaya çıktı.

İlk defa Habererk’te! Başına milyonluk ödül konulan Grup Yorum’un Dhkpc’li üyeleri seneler sonra bakın nerede ortaya çıktı!

Habererk / Özel Haber

İçişleri Bakanlığı, "Aranan teröristler" listesini geçtiğimiz günlerde güncellemiş, Kırmızı, yeşil, mavi, turuncu ve gri olmak üzere beş farklı kategoride aranan yaklaşık 900 kişi için 300 bin lira ile 4 milyon lira arasında ödül konulmuştu.

Bu aranan teröristlerden Grup Yorum üyeleri Selma Altın ve İnan Altın Fransa’ya kaçmışlardı.

Bu iki aranan Dhkpc’li şahıs seneler sonra Grup Yorum TV’nin Youtube kanalından paylaştığı “Yorum Sahne Sanatçı Dostlarımız Özel​ Bölüm” videosunda ortaya çıktı.

ONLAR ÖLÜM ORUNCA İKEN BUNLAR VİLLADA VİSKİ İÇİYORLARDI!

Videoda aranan kaçak şahısların evli olduğu bilinmekle birlikte, söyledikleri parçanın, “Köyümde açmıştır nar çiçekleri” olduğunun görülmesi de dikkat çekti.

Ayrıca videoda geçen aylarda ölüm orucunda ölen Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek ve Helin Bölek’in resimlerinin önünde görülmesi dikkat geçti.

Birçok Sol kesimden insanlar Gökçek ve Bölek açlıktan ölürken Selam Altın ve İnan Altın’ın Fransa’daki villada eğlendiklerini viski içtiklerini iddia etmişti.

İşte kaçak ve başına milyonluk ödülle aranan şahısların o videosu:

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2021, 16:25
YORUM EKLE