İmam Hatip Lisesi müdürü Ülkücülere "Ateist" dedi

İstanbul, Ataşehir Esatpaşa Kız İmam Hatip Lisesi müdürü Selami Yalçın attığı toplu mesajda Ülkücüleri FETÖ, PKK ve Ateistlerle aynı kefeye koydu.

İmam Hatip Lisesi müdürü Ülkücülere "Ateist" dedi

Müdür Selami Yalçın mesajında "MTV'ye yapılan zamma getirilen eleştiriler zinanın suç sayılmamasına, dibe vuran ahlak erozyonuna, ihmal edilip PKK, FETÖ, ÜLKÜCÜ,ATEİST, DEİST örgüt, ideoloji ve akımlara terk edilen gençliğe göz yumulmasına, yöneltilmediğinde partiye en büyük kötülük yapılmış demektir." dedi.

Mesajda ki "Parti" kelimesinin tam olarak ne olduğu anlaşılmazken "AKP"yi işaret ettiği sanılmakta.

Öte yandan Ataşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Yanar Partizan Okul Müdürüne yönelik yaptığı açıklamada "İlçemiz sınırları içerisinde bulunan Esatpaşa Kız İmam Hatip Lisesi sözde müdürü Selami Yalçın denilen gaflet içerisine düşmüş, şahsiyeti satılmışa uyarımızdır.

Sanal ortamlarda bölücü örgütlerle “ÜLKÜCÜ” kavramını yan yana kullanma ahmaklığını gösteren, beyni örümcek tutmuş eğitimsize haddini her platformda bildireceğimiz kamuoyuna duyurulur."dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2017, 20:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 10 ay Önce

Ülkücüler 80'li yıllarda bu vatan,Bayrak,din uğruna şehit olurlarken 12 eylül zulücüleri zindanlarda ülkücüleri asarken sizin gibi alçaklar alkışlıyordunuz şimdi ise ülkücüleri hak etmedikleri sizin gibi ingiliz piçlerinin hakaretlerine maruz kalıyorlar şerefsizin tohumu anladınmı

Ekrem
Ekrem - 10 ay Önce

Bilge lider,akp destekçisi devlet bahçeli gerekli cevabı verir herhalde diyelim.

Hasan
Hasan - 10 ay Önce

Ülkücüler seni

sencer
sencer - 10 ay Önce

he ateistim lan var mı

ahmet
ahmet - 10 ay Önce

parti sözcülüğüne soyunmuş, neyi giyinecek peki...

ahmet
ahmet - 10 ay Önce

bu dinci akillere ne desek boş. 90 tıllık zulüm benim müslüman kğrt kardeşime hak tanımıyor diye ülkenin yarısını PKKya teslim eden zihniyet.budur. FETÖyü şimdi de başka tipleri iktidara getiren zihniyet budur. Decleti temlleri ile oynayınca ümmet devleti kuracağını zanneden cahil zihniyet budur... Ne diyeyim daha.

cevo9
cevo9 - 10 ay Önce

bir müslüman sizsiniz.bademlerini s.tiğim..

cevo9
cevo9 - 10 ay Önce

ülkücüler mi bademledi seni?