İmamoğlu kutlamasında şampanya krizi!

İHA'nın haberine göre Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesini kutlayan vatandaşlar, Maltepe Merkez Camii önünde skandal görüntülere neden olduğunu iddia edildi.

İHA'nın servis ettiği haberde kullanılan görüntü ve haber dilinin çok fazla yanlı ve hedef saptırması dikkatlerden kaçmadı.

Çünkü sözü geçen Maltepe Merkez Cami, minibüs yolu üzerinde ve merkezi bir konumda olması sebebiyle o kısımda yapılan her eylem san ki camiye yapılmış izlenimi verecektir.

Öte yandan şampanya patlatarak kutlama yapan şahsın bu gereksiz davranışıda ayrıca tartışma konusudur.

İşte İHA'nın haberi;

"İmamoğlu destekçilerinin cami önünde şampanya patlatarak yaptığı o kutlama görüntüleri sosyal medyada büyük tepki çekti.

HDP’nin de desteklediği Millet İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun 23 Haziran seçimini kazanmasının ardından İmamoğlu taraftarları kutlama yaptı. Megakentte yapılan kutlamalarda ise skandal görüntüler ortaya çıktı. İmamoğlu’nun kazanmasını çığlık çığlığa kutlayan vatandaşlar, Maltepe Merkez Camii önünde araçlarını durdurarak camiye karşı şampanya patlattı. Kısa sürede sosyal medyada yayılan skandal görüntüler ise büyük tepki çekti."

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER